! SVÁTEK 28. 9. ZAVŘENO.

Běžky

Při výběru běžek je potřeba si nejprve uvědomit, jaký typ běžkaře jste: zda turista, sportovní nadšenec nebo ryze výkonnostní závodník. Pohodový turista si zvolí spíše kratší a širší běžky, které mu dopřejí stabilitu a dobrou ovladatelnost. Naopak sportovní typ běžkaře spíše ocení užší běžky, které mají lepší skluz. Připravené je i zboží pro děti - například běžky velikosti 150 cm. U běhu na lyžích si máknete, tak nezapomeňte na kvalitní funkční oblečení na běžky.

Podle stylu se dělí běžky na klasiku nebo skate (bruslení). Můžete také zvolit běžky combi, které se snaží o kompromis mezi vlastnostmi obou stylů. Podle vybraného stylu si zvolíte odpovídající běžecké boty.  

U běžek na klasiku můžete volit mezi hladkou skluznicí (zde je nutné použít stoupací vosky) nebo s podporou stoupání, např. skluznice se šupinou, které jsou vhodnější pro turisty, nebo s tzv. tulením pásem (SKIN), který je vlepen do skluznice a zajišťuje dobrý poměr mezi skluzem a záběrem (gripem).

Běžky na bruslení jsou určeny na upravený povrch pro sportovnější typ běžkařů. Zde se používají pouze skluzné vosky na běžky.

Na prodejnách a e-shopu prodáváme běžky SALOMON, FISCHERSPORTEN.

Více informací
ZDARMA
KE KAŽDÉMU KOLU EXTRA BONUS - 3 DENNÍ POBYT PRO 4 OSOBY
Běžky Madshus ENDURACE SKIN
Sleva 34%

Běžky Madshus ENDURACE SKIN

© 2005–2023 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík