! VE DNECH 5. - 6. 7. NA PRODEJNÁCH HELIA SPORT OTEVŘENO KROMĚ PRODEJNY V PŘEROVĚ. 

Doprava a platba

Uvedené ceny jsou aktuální a uvedeny včetně DPH.

Pro posílání balíků spolupracejeme se společností PPL.

 • Osobní odběr na prodejnách Helia Sport zdarma - platba v hotovosti, kartou, na fakturu nebo splátkový prodej.
   
 • Cena poštovného v rámci ČR činí 100 Kč včetně DPH při platbě online a bankovním převodem, za dobírku účtujeme 120 Kč včetně DPH, balné se neúčtuje.
 • Cena poštovného na Slovensko činí 200 Kč včetně DPH při platbě online a bankovním převodem, za dobírku účtujeme 220 Kč včetně DPH, balné se neúčtuje.
 • Při objednávce nad 3000 Kč je doprava po České Republice a Slovensku zdarma.
 • Možnost vyzvednutí zásilek na místech PARCELSHOP PPL v ČR - platba online za 70 Kč nebo dobírkou za 90 Kč.
 • Možnost vyzvednutí zásilek na místech PARCELSHOP PPL v SR - platba online za 100 Kč nebo dobírkou za 120 Kč.

  (Na parcelshopech PPL není možné vyzvedávat objemné zásilky nad 5 kg, proto takto není možné objednat např. kola, lyže apod.)

Pokud zákazník objednává zboží přes internet a odebírá ho osobně na prodejnách HELIA SPORT, dodavatel pouze potvrzuje, že zboží je pro zákazníka v provozovně rezervováno.

Zboží je zákazníkovi v provozovně dodavatele rezervováno po dobu 3 pracovních dnů od výzvy k odběru zboží.
Zákazník má právo si zboží v provozovně dodavatele před uzavřením kupní smlouvy prohlédnout.

V případě osobního odběru zboží na prodejně dodavatele se kupní smlouva považuje za uzavřenou až zaplacením celé kupní ceny a převzetím zboží zákazníkem.

Na kamenných prodejnách zprostředkováváme splátkový prodej přes spol. ESSOX. Dokument VZ ke stažení zde...
 Nákup kol přes e-shop a zaslání na adresu zákazníka

Kola objednaná přes e-shop www.heliasport.cz a zasláná na adresu zákzaníka přijdou částečně demontovaná v krabici a vyžadují odbornou montáž a seřízení v autorizovaném servise. Tuto montáž a seřízení je možné využít ZDARMA na kterékoli prodejně HELIA SPORT. V případě neodborné manipulace nebo montáže zákazníkem může být následná montáž a seřízení účtována dle platného ceníku servisních prací dané prodejny.

Ke každému kolu zakoupenému přes e-shop www.heliasport.cz náleží jedna garační prohlídka. Prohlídku je možno provést v kterékoli prodejně Helia Sport nebo jiném autorizovaném servise dané značky. Nárok na garanční prohlídku zdarma je pouze v prodejnách Helia Sport při splnění následujících podmínek: 

• je provedena do 2 měsíců od doručení kola zákazníkovi
• na kole není ujeto více než 200 km.
• kolo bylo odborně sestaveno a seřízeno v prodejně Helia Sport nebo jiném autorizovaném servise

Jak postupovat při montáži jízdního kola dodaného v balíku přepravní službou.

 • Z vidlice sundáte krytky chránící před odřením v místě vložení předního kola, vyháknete brzdu, vložíte přední kolo, lehce utáhnete rychloupínák,  zaháknete brzdu, vystředíte přední kolo ve vidlic  a dotáhnete rychloupínák.
 • Sundáte všechny ochranné papírové a igelitové ochrany, sundáte sedlo a vložíte sedlovou trubku do rámu, nastavíte sedlovou trubku  na správnou délku vyhovující Vaší výšce (MAX po vroubky na sedlové trubce, když vysunete trubku výše mohlo by dojít k poškození rámu na což se nevztahuje záruka na rám) a utáhnete objímku sedlové trubky.
 • Z přiložené krabice vyjmete pedály a namontujte je na kliky (je třeba dávat pozor při montáži klik, kdy se musí dát správný pedál na správnou kliku, aby nedošlo k poškození závitu kliky, na obou klikách jsou různé závity, to samé pak na obou přiložených pedálechh). Pedály jsou označeny nápisem R(pravá) a L(levá). Pedály se utahují na obou klikách směrem k přednímu kolu, povolují se naopak směrem k zadnímu kolu. Pedály je potřeba řádně dotáhnout klíčem, tak aby se při jízdě nepovolily a nedošlo tak k povolení a následnému zničení závitu kliky. Na tuto závadu způsobenou špatnou montáží se nevztahuje reklamace!
 • V případě, že jsou otočená řidítka kola je nutné řidítka srovnat do správné polohy(kolmo ke směru jízdy) a zlehka dotáhnout imbusem hlavové složení kola.
 • Ostatní komponenty na kole jsou seřízeny a utaženy. Po této montáži by mělo být kolo provozuschopné.
 • Kolo je potřeba dovést, případně zaslat po 150 až 200km na naši kamennou prodejnu k servisní prohlídce. Garanční prohlídka je zdarma a bez ní nebudou uznány reklamace.

V případě nedodržení těchto podmínek je garanční prohlídka účtované dle platného ceníku dané prodejny. Provedení garanční prohlídky je součástí záručních podmínek všech námi prodávaných značek kol.

© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík