! SVÁTEK 28. 9. ZAVŘENO.

In-line brusle

U in-line bruslí vychází výběr konkrétního modelu z toho, jak často a na jaké úrovni budete na bruslích jezdit. Podle toho vybírejte hlavně kolečka. Pokud na inlinech začínáte nebo jezdíte jen občas, jsou pro vás vhodnější spíše brusle s menšími kolečky (do 80 mm) a měkčí botou pro rekreační bruslaře. Takové brusle se vám budou snadněji ovládat, jsou stabilnější, nenaberete takovou rychlost a snáze se i brzdí.

Zkušenější bruslaři si naopak více vychutnají jízdu na bruslích s pevnější botou na delším rámu a budou volit i větší průměr koleček (84 mm a více). Velmi rychlé  a poměrně oblíbené jsou inline brusle 90 mmJízda bude rychlejší a s lepší akcelerací, i změny směru jsou ostřejší. Jízdní vlastnosti ovlivníte i tvrdostí koleček. Měkčí kolečka jsou pomalejší a zvyšují ovladatelnost. Tvrdší jsou rychlejší, ale hůře drží v zatáčkách.

Pokud plánujete rodinné výlety na inlinech, doporučujeme volit brusle s podobnými charakteristikami. Pokud bude jeden z vás mít o 10 mm menší kolečka než ostatní, nebude vám rychlostně stačit. Jezdit můžete na kolečkových bruslích Rollerblade, Bladerunner a dalších.

Více informací
ZDARMA
KE KAŽDÉMU KOLU EXTRA BONUS - 3 DENNÍ POBYT PRO 4 OSOBY
Brusle Rollerblade E2 110
Sleva 42%

Brusle Rollerblade E2 110

Brusle Rollerblade SPARK 90
Sleva 42%

Brusle Rollerblade SPARK 90

Brusle Rollerblade XL
Sleva 61%

Brusle Rollerblade XL

Oblíbené produkty

© 2005–2023 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík