Kolečkové brusle pro děti

První kolečkové brusle si hodně lidí zapamatuje až do dospělosti. S dětskými inline bruslemi máme spojených hodně vzpomínek - radostných, i bolestných. Nepodceňte proto jejich důležitost.

Jak vybrat dětské kolečkové brusle?

Pro koho jsou brusle určené? Většinu naší nabídky tvoří univerzální kousky, jestliže však sháníte něco pro holku, koukněte na dívčí kolečkové brusle. Kluci budou určitě chtít jezdit na chlapeckých kolečkových bruslích.

A co průměr koleček? U něho platí rovnice: čím menší průměr, tím nižší rychlost, ale zato lepší stabilita. Podobně je to i s tvrdostí koleček. Nižší čísla jsou měkčí, tudíž lépe přilnou k povrchu, ale rychlost je opět nižší.Typ ložiska se označuje formátem ABEC, nebo alternativně SG. ABEC3 (nebo SG3), které nabízíme, jsou určené primárně pro rekreační jízdu. Brusle s ložisky SG5 využijí děti s pokročilejšími schopnostmi, které jezdí pravidelně. 

Rozhodovat se samozřejmě můžete i na základě značky. Cenově dostupnější Bladerunner zvolte, pokud víte, že brusle „dostanou od dětí zabrat“. O něco dražší, ale o to kvalitnější jsou dětské kolečkové brusle Rollerblade.

 
KÓD: ZIMA10
VYUŽIJTE EXTRA SLEVY 10% NA ZIMNÍ ZBOŽÍ S KÓDEM: ZIMA10
© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík