Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek obdržených do 18.12. Výměna zboží do 10.1.

Běžky, 150

Při výběru běžek je potřeba si nejprve uvědomit, jaký typ běžkaře jste: zda turista, sportovní nadšenec nebo ryze výkonnostní závodník. Pohodový turista si zvolí spíše kratší a širší běžky, které mu dopřejí stabilitu a dobrou ovladatelnost. Naopak sportovní typ běžkaře spíše ocení užší běžky, které mají lepší skluz. Připravené je i zboží pro děti - například běžky velikosti 150 cm. U běhu na lyžích si máknete, tak nezapomeňte na kvalitní funkční oblečení na běžky.

Podle stylu se dělí běžky na klasiku nebo skate (bruslení). Můžete také zvolit běžky combi, které se snaží o kompromis mezi vlastnostmi obou stylů. Podle vybraného stylu si zvolíte odpovídající běžecké boty.  

U běžek na klasiku můžete volit mezi hladkou skluznicí (zde je nutné použít stoupací vosky) nebo s podporou stoupání, např. skluznice se šupinou, které jsou vhodnější pro turisty, nebo s tzv. tulením pásem (SKIN), který je vlepen do skluznice a zajišťuje dobrý poměr mezi skluzem a záběrem (gripem).

Běžky na bruslení jsou určeny na upravený povrch pro sportovnější typ běžkařů. Zde se používají pouze skluzné vosky na běžky.

Na prodejnách a e-shopu prodáváme běžky SALOMON, FISCHERSPORTEN.

Více informací
KÓD: DAREK10
VYUŽIJTE EXTRA SLEVY 10% NA VŠE V ESHOPU I V PRODEJNÁCH

Oblíbené produkty

Helma GIRO RATIO
Sleva 25%

Helma GIRO RATIO

Helma GIRO NEO
Sleva 25%

Helma GIRO NEO

Helma GIRO FADE MIPS
Sleva 25%

Helma GIRO FADE MIPS

Helma GIRO AVERA
Sleva 25%

Helma GIRO AVERA

© 2005–2023 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík