EXTRA BONUS
KE KAŽDÉMU KOLU - 3 DENNÍ POBYT V AREÁLU KOUTY
KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Lyžařské boty Nordica HF ELITE HEAT (GW)

Novinka

Lyžařské boty Nordica HF ELITE HEAT (GW)

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

NORDICA HF – HANDS FREE horká novinka v kolekci Nordica.
Boty HF (Hands Free) jsou nejmodernější lyžařské boty na trhu. Jak již název napovídá, dají se bez problémů zapínat a rozepínat bez pomoci rukou (hůlkou, druhou botou), a tím výrazně zjednodušit obouvání a celkový komfort – není potřeba se vůbec ohýbat. Jedná se o výraznou evoluci v botách se zadním nástupem. Díky dvěma kloubům je možné botu otevřít až o 40° a zároveň po uzavření je bota dokonale těsná a udržuje perfektní laterální flexi – více stability a jednodušší ovladatelnost a samozřejmě více zábavy a pohodlí. Zásadním posunem je i nová vnitřní botička, která je oproti klasickým botám se zadním nástupem
vytvořena pouze z jednoho kusu – nepoznáte rozdíl oproti běžným lyžařským botám. Botička jde též bez problémů vytáhnout a jednoduše vysušit. Navíc korek, ze kterého je částečně složena, se jednoduše vytvaruje podle vaší nohy. Nový Weather shield – systém proti vnikání vlhkosti do lyžáky výborně kryje svrchní část boty a zaručuje pohodlí a komfort během celého dne. Systém IVC (redukce objemu v nártové oblasti) umožňuje zmenšit prostor pouhým přetočením destičky na vložce, a ještě lépe tak zafixovat nohu v botě. ELITE model obsahuje i vyhřívanou Therm-ic vložku, ovládanou vaším chytrým telefonem pomocí Bluetooth. Baterie je dostatečně silná, na nejvyšší stupeň vyhřívání vydrží až 5 hodin.

Technické parametry

Výrobce NORDICA
Sport SL
Sezóna Sezóna 2023/2024
Typ Boty
Pro koho Pány
Technologie řada HF se zadním nástupem
Flex index 110
Šířka skeletu 102 mm

Tabulka velikostí

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík