EXTRA BONUS
KE KAŽDÉMU KOLU - 3 DENNÍ POBYT V AREÁLU KOUTY

Helma SMITH LEVEL

Sleva

Helma SMITH LEVEL

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Smith Level je dobře odvětrávaná pomocí 20 větracích otvorů. V nové sezóně je propracovaná a vylepšená o samonastavování, díky kterému si nastavíte perfektní fit přesně podle vašich představ. Dostane vás v bezpečí z parku do backcountry a zpátky. S brýlemi Smith tvoří perfektní celek. Helma na snowboard nebe lyže.

20 uzavíratelnému větracích otvorů.

AirEvac ventilation Další úroveň ve splynutí brýlí a helmy. Rozmístěné ventilační otvory, tak jako vnitřní EPS kanálky, zvyšují proudění vzduchu, odvádí teplo a přivádí vzduch, aby se předešlé zamlžení skel. Svěží, suchý vzduch je konzistentní vháněn do brýlí a teplý, vlhký vzduch je vypouštění přes jezdcovu hlavu pryč do okolí v zadní části helmy.

Aerocore construction featuring Koroyd - Vyrobeno pro ochranu těch nejnáročnějších a nejpokročilejších jezdců. Díky TÉTO technologii je helma schopna absorbovat více energie, než tradiční helmy a snižuje její rychlost při nárazu, čímž snižuje velikost finálního otřesům a rozloží energii po celé konstrukci.

Low-Profile Regulator Adjustable Climate Control - Efektivní ovládání průchodu vzduchu helmou pro optimální tepelného komfort.

VaporFit - Nastavitelný systém.

Technické parametry

Výrobce SMITH
Sport SL
Sezóna Sezóna 2022/2023
Typ Klasická - měkké uši
Pro koho Pány

Oblíbené produkty

Brýle R2 KICK

Brýle R2 KICK

Brýle MAX1 TRAIL

Brýle MAX1 TRAIL

Brýle MAX1 KIDS

Brýle MAX1 KIDS

Brýle MAX1 KIDS

Brýle MAX1 KIDS

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík