KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Helma SMITH LEVEL

Sleva

Helma SMITH LEVEL

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Smith Level je dobře odvětrávaná pomocí 20 větracích otvorů. V nové sezóně je propracovaná a vylepšená o samonastavování, díky kterému si nastavíte perfektní fit přesně podle vašich představ. Dostane vás v bezpečí z parku do backcountry a zpátky. S brýlemi Smith tvoří perfektní celek. Helma na snowboard nebe lyže.

20 uzavíratelnému větracích otvorů.

AirEvac ventilation Další úroveň ve splynutí brýlí a helmy. Rozmístěné ventilační otvory, tak jako vnitřní EPS kanálky, zvyšují proudění vzduchu, odvádí teplo a přivádí vzduch, aby se předešlé zamlžení skel. Svěží, suchý vzduch je konzistentní vháněn do brýlí a teplý, vlhký vzduch je vypouštění přes jezdcovu hlavu pryč do okolí v zadní části helmy.

Aerocore construction featuring Koroyd - Vyrobeno pro ochranu těch nejnáročnějších a nejpokročilejších jezdců. Díky TÉTO technologii je helma schopna absorbovat více energie, než tradiční helmy a snižuje její rychlost při nárazu, čímž snižuje velikost finálního otřesům a rozloží energii po celé konstrukci.

Low-Profile Regulator Adjustable Climate Control - Efektivní ovládání průchodu vzduchu helmou pro optimální tepelného komfort.

VaporFit - Nastavitelný systém.

Technické parametry

Výrobce SMITH
Sport SL
Sezóna Sezóna 2022/2023
Typ Klasická - měkké uši
Pro koho Pány

Doporučujeme přikoupit

Alternativní zboží

HELMA SMITH VALENCE
Sleva 70%

HELMA SMITH VALENCE

HELMA GIRO ERA
Sleva 70%

HELMA GIRO ERA

Sleva
Helma CAIRN INFINITY
Sleva 25%

Helma CAIRN INFINITY

Sleva
Helma SMITH ICON MIPS
Sleva 50%

Helma SMITH ICON MIPS

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík