DOPRAVA NAD 1000 Kč ZDARMA.
Ke kolům garanční prohlídka zdarma.

Vložky do bot SIDAS 3FEET vložky ACTIV MID

Sleva

Vložky do bot SIDAS 3FEET vložky ACTIV MID

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Nová řada 3FEET tenčích vložek určených pro dynamické sporty.


Nová konstrukce vložek z lehkého a prodyšného materiálu, stavba vložky je přizpůsobena anatomii chodidla s vysokou klenbou. Nižší váha oproti standardnímu modelu. Gelový polštář pod patou pro tlumení charakteristických nárazů na patní kost. V přední části EVA polštář pro odlehčení přetěžovaného přednoží. Vložka svojí 3D konstrukcí, podporou podélné a příčné klenby, optimálně rozloží tlak na celou plochu chodidla. Perforace v přednoží napomáhá odvětrávání vlhkosti v obuvi.


Úprava velikostí:
Velikostní číslování obuvi a jejich šířka se může u každého výrobce lišit, proto je třeba vybrat původní vložku z obuvi a od paty přiložit tuto původní vložku na vložku SIDAS tak, aby obě vložky v patě lícovaly. Pokud je vložka SIDAS kratší, je třeba zvolit větší velikost. Přečnívá vložka SIDAS pod původní vložkou, označte tužkou konturu původní vložky a následně podél linky zastřihněte. V patě ani na klenbě se vložka stříháním neupravuje (neplatí u WINTER H FLAT vložky). Pak vyzkoušejte, zda vložka SIDAS v obuvi dokonale sedí. Vložky nesmí být krátké, tak aby se v obuvi pohybovali, ale také se nesmí po vložení do obuvi krčit, což by znamenalo, že jsou příliš dlouhé. Proto raději postupujte opatrně a zastřihávejte raději po menších kouscích a po každém zastřižení vložku vyzkoušejte do obuvi. Zvolením správné velikosti vložek nebo jejich eventuelní precizní úpravou zajistíte jejich správnou funkci, maximální komfort a pohodlí pro Vaše nohy.

Technické parametry

Výrobce SIDAS
Sport Jiné
Sezóna Sezóna 2019/2020
Typ Stélky do bot
© 2005–2021 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík