DOPRAVA NAD 1000 Kč ZDARMA.
Ke kolům garanční prohlídka zdarma.

Vazelína Juice Lubes Bearing Juice 150ml

Doporučujeme

Vazelína Juice Lubes Bearing Juice 150ml

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Bearing Juice je vazelína, která je vyrobená pro použití v nízkých teplotách na ložiska nábojů, středů a hlavových složení. Nemusíte se znepokojovat, že Bearing Juice není fialový nebo lesklý – nemusí být, protože tyto typy vazelín (lesklé, fialové atd) jsou vyrobeny se směsí lithia, aby fungovaly tam, kde se dosahuje vysoké provozní teploty, jako například u náboje kol aut. Bez dosažení vysoké teploty neuvolní vazelína mazací oleje tak efektivně, jak by měla, a mazání není optimální.

Bearing Juice je také velmi odolný proti vodě, takže se nevymyje, a proto budou ložiska běhat hladce po delší dobu (i v britském létě).

Instrukce:

Abyste oživili (obnovili, vylepšili funkci) ložiska, opatrně odstraňte velmi tenkým šroubováčkem vnější a vnitřní těsnění, abyste odkryli ložiska v jejich drážkách (abyste se dostali k ložiskům).
Doporučujeme vyčistit ložiska, jak jen je to možné, odmašťovačem Brake Juice nebo Dirt Juice Super Gnarl, a pak je umýt vodou a nechat je pořádně a dostatečně dlouho vyschnout.
Nakonec namažte ložiska přípravkem Bearing Juice, potom opatrně vraťte na místo napřed vnitřní a pak vnější těsnění.
Jsme si jistí, že to víte, ale wapka (tlaková voda) je opravdu největší nepřítel ložisek, takže i když si uvědomujeme, jak pohodlné může její použití být, měli byste vždycky dávat pozor, abyste s ní nemířili na žádná těsnění, protože tím se zcela určitě sníží jejich životnost, protože protlačí nečistoty skrze těsnění do drážek ložisek a ta přestanou hladce fungovat. Neradi byste měli sami písek v kalhotách, ani ložiskům to nedělá dobře.

Technické parametry

Výrobce JUICE LUBES
Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2020
Typ Vazelína

Oblíbené produkty

© 2005–2021 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík