KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Vázání NITRO RYTHM G

Vázání NITRO RYTHM G

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

- Lehká dámská základna A-Frame pro skvělé držení boty
- Vychytané přezky
- Snadný a pohodlný progres
- Možno zapnout přes špičku i přes nárt

Dámské vázání Nitro Rythm je především určeno pro začínající i mírně pokročilé jezdkyně. Základna je A - Frame, která nabízí vystlanou Eva Footbed Dampening, dále tlumí nárazy a vibrace. Horní přezky Contour Cut Ankle Straps dodávají speciální podporu, celodenní komfort a zvyšují kontrolu při vysokých rychlostech. Easy Entry Ratchet Straps – esičkovitě zakřivené strapy vám usnadní vstup do vázání. B.E.S.T. Convertible Toe Strap – přezky jsou přizpůsobené pro zapnutí přes špičku boty. Speedwheel Buckles – přezky jsou vyrobeny z pevného materiálu.

TECHNOLOGIE:
- Eva Base Dampening: EVA tlumivá u nás slouží už dlouho. Stará se o pohodlí a žere vibrace a nárazy. Nejraději má velké dropy a tvrdá přistání.
- Contour Cut Ankle Strap With Flex Window: tahle přezka nabízí dostatek volnosti a zároveň podpory. To vše ve velmi lehkém a pohodlném provedení. 
- Speedwheel Buckles: tahle dvoudílná přezka umožňuje použít velmi pevné materiály na páku, zatímco váleček je z hladce klouzajícího polymeru. Žádné zakusování, žádné prokluzování.                                                                                          
- New A-Frame Chassis: používá velmi lehkou základnu A-Frame, pohodlí zajišťují nové horní přezky Contour Cut. Tohle vázání je pecka, zkus ho a dávej!
- Revert Window Toe Straps: dolní přezka Revert se dokáže přizpůsobit špičce každé snowboardové boty. Můžeš ji použít přes špičku a nohu tak více zatlačit do vázání, nebo klasicky přes nárt. Změnit to lze bez nářadí, během několika vteřin.

Technické parametry

Výrobce NITRO
Sport SN
Sezóna Sezóna 2018/2019
Typ Vázání
Pro koho Dámy

Alternativní zboží

Oblíbené produkty

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík