KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Vázání MARKER ALPINIST 12LONG TRAVEL 90mm

Sleva

Vázání MARKER ALPINIST 12LONG TRAVEL 90mm

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Skialpové vázání Marker Al­pinist 12 je špičkové skitouringové vázání, které díky své nízké váze a vysoké tuhosti najde uplatnění nejen při všech skitouringových aktivitách, ale i při freeridu. 
Vázání ALPINIST má zásadní výhody PinTech upínání – jednoduchou konstrukci i velmi nízkou hmotnost, navíc přidává bezkonkurenční tuhost, tolik ceněnou při zdolávání náročných sjezdů.
Vázání ALPINIST má nastavitelnou vypínací sílu, která je stálá za jakékoliv situace a v jakýchkoliv podmínkách, navíc je možné ji seřídit pomocí standardního testovacího vybavení. 
Při vývoji vázání ALPINIST byla věnována pozornost i těm nejmenším detailům. Proto je velmi snadná manipulace při přepínání režimů SKI a WALK i práce s podpěrami na stoupání. K vázání je možné velmi snadno přidat stoupací železa.
Ve srovnání s ostatními vázáními typu PinTech je vázání ALPINIST bezpečnější a lépe přenáší energii díky klíčovým vlastnostem, které jsou přiloženy. 

Technické parametry

Výrobce MARKER
Sport Skialpinismus
Sezóna Sezóna 2020/2021
Typ Vázání

Alternativní zboží

Sleva
Vázání G3 ION 12
Sleva 20%

Vázání G3 ION 12

Vázání G3 ZED 12
Sleva 20%

Vázání G3 ZED 12

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík