TIPY NA DÁRKY
DO 20.12. GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC. LHŮTA NA VRÁCENÍ DO 10. 1. 2023

Rukavice Level FLY

Rukavice Level FLY

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904

Po-Pá - 9-16h

Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001

Po-Pá - 9-16h

Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Snowboardové rukavice Level Fly obsahují unikátní chránič zápěstí Biomex Protection a vysoce výkonnou, voděodolnou a prodyšnou membránu Membra-Therm Plus, díky které budou vaše ruce v suchu a teple po celý den. Dále obsahují vyjímatelnou vložku, hřejivou fleecovou podšívku, redesignované čistítko na brýle umístěné na hřbetě ukazováku a tkaničku na připevnění rukavic k zápěstí. Palec je pošitý jemnou jelenicí pro otření nosu. Rukavice je vyztužená kevlarem od firmy Schoeller Kevlar, nejpevnějším kevlarem na trhu. Na hřbetě rukavice je umístěn speciální průduch, který umožňuje odvod vnitřní vlhkosti a uchová tak vaše ruce v suchu. Natavitelná manžeta na suchý zip je dlouhá, určená pro nošení přes bundu.

Biomex Protection - unikátní chránič zápěstí, který je výsledkem dlouhé spolupráce snowboardistů, lékařů a konstruktérů v oboru bio-mechaniky. Vývoje se zúčastnila rovněž prestižní švýcarská klinika Gut- centrum pro léčení zlomenin. Výsledkem této spolupráce je integrovaný chránič zápěstí, který vysoce zvyšuje ochranu a snižuje riziko nejčastějšího zranění na snowboardu, tedy zlomenin zápěstí. Biomex Protection dokáže sílu nárazu rozložit do tří různých směrů a tak efektivně bránit zlomenině.

Technické parametry

Výrobce LEVEL
Sport SL
Sezóna Sezóna 2018/2019
Typ Rukavice
Pro koho Pány
© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík