Produkty

Kolečkové brusle Rollerblade jsou jedny z nejkomfortnější bruslí na trhu.

Značka Rollerblade měla velký podíl na vzniku jednoho z nejrychleji rostoucích sportovních odvětví na světě. Jako jednička na trhu kolečkových bruslí razil Rollerblade cestu prudkému rozvoji in-line bruslení tím, že měnil vnímání bruslařů. Změnil postoj lidí ke kolečkovým bruslím z tréninkových pomůcek pro hokejisty mimo sezónu na life-stylové produkty, které může používat úplně každý.

V průběhu let dosáhl Rollerblade několika prvenství ve vývoji kolečkových bruslí. Např. použití polyutheranových botiček a koleček, kovových rámů, dvojitých ložisek a brzd na patě. Obrovský úspěch zaznamenaly i roztažitelné dětské kolečkové brusle, u kterých lze nastavit více velikostí.

Rollerblade pokračuje v neustálých inovacích a posouvá svět kolečkových bruslí pořád kupředu. Nastavuje nové hranice technologií a pomáhá k růstu popularity tohoto sportu. Čím dál více lidí si začíná uvědomovat jak velký má jízda na kolečkových bruslích vliv na zdraví člověka. Při jízdě na bruslích spálíte stejně kalorií jako při běhu a zažijete mnohem více zábavy!

DOPRAVA NAD 1000 Kč ZDARMA.
Ke kolům garanční prohlídka zdarma.

Oblíbené produkty

HELMA SALOMON PEARL 2+
Sleva 50%

HELMA SALOMON PEARL 2+

HELMA ALPINA GRAP 2.LE
Sleva 50%

HELMA ALPINA GRAP 2.LE

Bunda CRAFT FORCE W
Sleva 40%

Bunda CRAFT FORCE W

© 2005–2021 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík