! VE DNE 28. 9. NA PRODEJNÁCH HELIA SPORT ZAVŘENO. 

ZDARMA
Ke kolům garanční prohlídka zdarma

Přilba Rollerblade X

Doporučujeme

Přilba Rollerblade X

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904

Po-Pá - 9-16h

Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001

Po-Pá - 9-16h

Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Helma Rollerblade X-helmet je helma v černo-bílé barevné kombinaci nejen na inline brusle, která zajišťuje dokonalé pohodlí, odvětrání a bezpečnost jak na bruslích, tak třeba na kole.

Lehká jako pírko, ale přitom s dokonalou ochranou
Konstrukci helmy tvoří kombinace vnějšího plastu a vnitřní pěnové vrstvy natvarované pro dokonalé usazení na hlavě. In-mold je označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny uzavřených ve formě, tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

Na hlavě sedne, ani se nehne
Pevné usazení a fixaci hlavy zajišťují dva nastavitelné pásky pod bradou. Pásky opatřené klasickou karabinou umožňující snadné a rychlé zapínání.

Systém upínání je doplněn možností přesného nastavení obvodu hlavy pomocí důmyslného ergonomického upínacího systému, který tvoří čelenka obepínající 3/4 hlavy. Umožňuje dokonalé horizontální a vertikální nastavení. Mechanismus seřízení pro zvýšení pohodlí a stability, který se dá ovládat i jednou rukou.

Dost zapoceným hlavám
Helma má 18 optimálně rozmístěných větracích otvorů, které zajišťují maximální cirkulaci vzduchu během jízdy, čímž minimalizují pocení a odvádí tělesnou vlhkost.

Technické parametry

Výrobce ROLLERBLADE
Sport Brusle
Sezóna Sezóna 2021
Typ Přilba
Pro koho Pány
© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík