! SVÁTEK 28. 9. ZAVŘENO.

ZDARMA
KE KAŽDÉMU KOLU EXTRA BONUS - 3 DENNÍ POBYT PRO 4 OSOBY

Pánská bunda PHENIX PRISM

Sleva

Pánská bunda PHENIX PRISM

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Materiál a funkce:

Phenix 20 000 mm, 10 000 mm

Vysoce výkonná tkanina vyvinutá prostřednictvím rozsáhlých výzkumů. Phenix 20 000 mmH2O a Phenix 10 000 mmH2O poskytují vynikající vodotěsnost, větru a prodyšnost, aby nás udrželi v suchu i v těch nejdrsnějších podmínkách.


Thunderon® Digenite Thermo
Tepelná izolace Digenite Thermo obsahuje vlákno Thunderon® pro vynikající teplo a zadržování tepla. Digenite Thermo izolace je keramický kompozit obsahující měděné světlo (sluneční světlo a jiné světlo), které infračervené paprsky (krátké a dlouhé), které jsou pro oko neviditelné. Exotermickým vytvářením tepla z přirozeného slunečního světla a tělních energií vytváří teplo a udržuje toto teplo. Materiál Digenite Thermo absorbuje tyto elektrické vlny a vytváří teplo. Kromě toho má tento Thunderon® Digenite Thermo silné antimikrobiální a statické vlastnosti minimalizující elektřinu.


4-way Stretch
Stretch pro maximální mobilitu a vynikající siluetu
Představujeme čtyřcestný Stretch textil, který zvyšuje vaši mobilitu a flexibilitu pro lepší výkon. Tato čtyřcestná tkanina Stretch nám umožňuje poskytnout vám sbírky s vynikající siluetou a maximální pohyblivostí. Jsme si jisti, že se vám tento nový speciální oděv na svahu bude líbit.


3-D řezání vzduchem

Analýzou si uvědomujeme, že nová 3D technika řezání dobře odpovídá modernímu lyžařskému stylu. Obecně se většina tlaku opotřebení dostává do vašeho ramene, kde se začnete cítit unavení, jakmile naložíte jakékoli těžké zařízení. Díky této nové technologii řezání lze přibližně 85% oděvního tlaku opotřebení působícího na ramena účinně snížit tak, abyste pocítili způsob, jakým se opotřebení vznáší ve vzduchu, místo aby vás oblékal. Můžete dokonce zapomenout, že ji skutečně máte. Průměrný oděvní tlak (jednotka: gfcm2) / 3-D VZDUCHOVÉ ŘEZÁNÍ: 0,41 / pravidelné řezání: 3,26 Zdroj: TOKYO METROPOLITAN INDUSTRIAL TECHNOLOGY RESEARCH INSTITUTE


Ergonomický design

Ergonomicky navržené lyžařské oblečení Phenix, které bylo pečlivě vytvořeno výzkumným a vývojovým střediskem, poskytuje maximální volnost pohybu.

Technické parametry

Výrobce Phenix
Sport SL
Sezóna Sezóna 2019/2020
Typ Bunda
Pro koho Pány
Kapuce S kapucí
Voděodolnost Voděodolná úprava
Vodní sloupec 20000 mm/m2

Alternativní zboží

Oblíbené produkty

© 2005–2023 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík