Doručení do Vánoc pouze u objednávek, které obdržíme nejpozději do 19. 12. (do 23:59). Výměna zboží je možná do 10. 1. 2020

KOLO SPECIALIZED FUSE COMP 6FATTIE

Výprodej

KOLO SPECIALIZED FUSE COMP 6FATTIE

S výběrem jízdního kola vám rádi poradíme na kamenných prodejnách.
Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Nákup na splátky
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Podívejte se na nejsilnějšího muže na světě a nebude to žádný vyrýsovaný David. Bude to někdo kdo bude mít více hmoty. Za objemem "navíc" se skrývá muž, který dokáže vrhnout kládou nejdále, běžet dolů po silnici a za sebou táhnout letadlo. Matematicky to je možné vyjádřit jako více objemu + univerzálnost = dominance, a přesně o to jde u Fuse Comp 6Fattie. Náš systém kol 6Fattie poskytuje kolu Fuse vyšší trakci a kontrolu než jakýkoliv jiný hardtail kdy měl. Jeho specifikace je cílená konkrétně na tento úkol bez jakýchkoliv zbytečností, bez ohledu na to, jak je terén rozbitý, technický nebo vám z něj vstávají vlasy hrůzou.

  • Slitina M4 Premium Aluminum se ukázala jako ten pravý materiál pro tuto úlohu, poskytuje lehký a trvanlivý rám s nízkou a volnou geometrií, která je stejnou měrou řízná a efektivní ve stoupáních a klesáních. To nám také umožnilo přidat exkluzivní Diamond Stay, který uchycuje kola a pláště 6Fattie, aniž by tím obětoval naši vyhlášenou krátkou řetězovou vzpěru, která poskytuje bezkonkurenční ovládání a vrchařské schopnosti.
  • 100/120mm zdvih vidlice SR Suntour Raidon 650+ (závisí na velikosti) pohlcuje nerovnosti na trase, zatímco její nastavení komprese a odskoku vám umožňuje si vyladit tlumení podle vašeho gusta.
  • Zakázková sada kol WTB Scraper i45 má tloušťku 45mm a hliníkovou konstrukci pro dokonalé spojení rychlostí a pevnosti, což znamená, že zažijete méně ohybů, vyšší trakci a vyšší stabilitu — to vše při nižším tlaku v pláštích.
  • Pláště 650bx3,0" 6Fattie Ground Control poskytují dokonalou velikosti styčné plochy pro průlomovou úroveň trakce a kontroly při zatáčení, to vše aniž byste obětovali efektivitu ve stoupání a sjezdařské schopnosti.
  • Naše kliky Stout XC jsou dokonalým doplňkem k jakémukoliv pohonu s jedním talířem, ale zde, silná hliníková konstrukce a osa jsou ideální pro přenos síly ve stoupáních a nevyhnutelné nárazy kamenů při sjezdech v technických pasážích.

Technické parametry

Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2016
Typ Kolo
Pro koho Pány
Materiál rámu Hliník
Typ brzd Kotoučové
Typ vidlice Odpružená vzduchová
Průměr kol 27,5 / 650b
Typ rámu Pevný/Hardtail
Představec Specialized, 3D forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise
Přehazovačka SRAM X7 Type 2.1, 10-speed, long cage
Řazení SRAM X5, 2x10, trigger

Tabulka velikostí

kol SPECIALIZED 2016/2017 naleznete ZDE

© 2005–2019 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík