KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Kalhoty PHENIX ARROW SALOPETTE

Sleva

Kalhoty PHENIX ARROW SALOPETTE

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Materiál a funkce:

Phenix 20 000 mm, 10 000 mm

Vysoce výkonná tkanina vyvinutá prostřednictvím rozsáhlých výzkumů. Phenix 20 000 mmH2O a Phenix 10 000 mmH2O poskytují vynikající vodotěsnost, větru a prodyšnost, aby nás udrželi v suchu i v těch nejdrsnějších podmínkách.

Thunderon® Digenite Thermo

Tepelná izolace Digenite Thermo obsahuje vlákno Thunderon® pro vynikající teplo a zadržování tepla. Digenite Thermo izolace je keramický kompozit obsahující měděné světlo (sluneční světlo a jiné světlo), které infračervené paprsky (krátké a dlouhé), které jsou pro oko neviditelné. Exotermickým vytvářením tepla z přirozeného slunečního světla a tělních energií vytváří teplo a udržuje toto teplo. Materiál Digenite Thermo absorbuje tyto elektrické vlny a vytváří teplo. Kromě toho má tento Thunderon® Digenite Thermo silné antimikrobiální a statické vlastnosti minimalizující elektřinu.

4-way Stretch
Stretch pro maximální mobilitu a vynikající siluetu
Představujeme čtyřcestný Stretch textil, který zvyšuje vaši mobilitu a flexibilitu pro lepší výkon. Tato čtyřcestná tkanina Stretch nám umožňuje poskytnout vám sbírky s vynikající siluetou a maximální pohyblivostí. Jsme si jisti, že se vám tento nový speciální oděv na svahu bude líbit.

Ergonomický design
Ergonomicky navržené lyžařské oblečení Phenix, které bylo pečlivě vytvořeno výzkumným a vývojovým střediskem, poskytuje maximální volnost pohybu.

Technické parametry

Výrobce Phenix
Sport SL
Sezóna Sezóna 2019/2020
Typ Kalhoty
Pro koho Pány
Voděodolnost Voděodolná úprava
Vodní sloupec 20000 mm/m2

Alternativní zboží

Oblíbené produkty

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík