KÓD: OBLECENI10
EXTRA SLEVA 10% NA LYŽAŘSKÉ BUNDY A KALHOTY Z KOLEKCE 22/23

Horolezecký vyhledávač PIEPS MICRO BT SENSOR

Horolezecký vyhledávač PIEPS MICRO BT SENSOR

logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Odborník na letní sporty
+420 722 971 904

Po-Pá - 9-16h

Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001

Po-Pá - 9-16h

Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Nejlehčí tříanténový vyhledávač na trhu. Tento pípák třetí generace přichází s několika zásadními změnami a přináší nový pohled na vývoj uživatelsky jednoduchých vyhledávačů. Pro obsluhu vyhledávač Micro BT používá pouze jedno ovládací tlačítko a přepínač pro zapnutí/vypnutí.

Po zapnutí vyhledávače se na displeji zobrazí 3s odpočítávání, kdy je možné podržením tlačítka provést GROUP CHECK. Vyhledávač se pak automaticky přepne do vyhledávacího módu. Po uložení zapnutého vyhledávače do pouzdra, či kapsy, se sám režim přepne do módu VYSÍLÁNÍ, který je doprovázen blikáním oranžové diody. Přepnutí je způsobeno citlivým fotočidlem, které je při uložení zakryté. Při následném vyndání vyhledávače z pouzdra se opět sám přepne do režimu vyhledávání, avšak s rozdílem zamčení módu. Je tomu tak proto, kdyby byl při dohledání zasypaného pípák uložen, přepnul by se automaticky do módu vysílání a rušil by ostatní přístroje ve vyhledávání dalších možných obětí. Přidržením tlačítka se zámek odstraní a opět přepínání funguje pomocí fotočidla. Toto přivádí k otázce, co se stane, pokud mám zamčený mód vyhledávání a ocitnu se v lavině. Micro má v sobě zabudované pohybové čidlo, které automaticky po 30s nečinnosti přepne vyhledávač do módu vysílání, které je doprovázeno silným tónem (délka autorevertu se dá uživatelsky nastavit).

Micro komunikuje pomocí Bluetooth, kterým lze vyhledávač připojit k mobilní aplikaci PIEPS APP a stáhnout tak třeba aktuální Firmware nebo provést SELFCHECK zařízení. V této mobilní aplikaci lze ve vyhledávači nastavit i čas autorevertu, zapnutí/vypnutí vibrací nebo spustit tzv. Training Mode, kde můžete připojit a ovládat i více vyhledávačů a simulovat tréninkovou lavinu. Aplikace PIEPS APP také nabízí příručku k lavinové prevenci a celkové nauce. Aplikace je zdarma dostupná na Google Play i App Store.

Vyhledávač Micro BT je také ve variantě s tlačítkem namísto optického senzoru - PIEPS Micro BT Race, nebo jej můžete pořídit i v cenově výhodném lavinovém setu se sondou a lopatou PIEPS Set Fastest RESCUE System.

Pro získání záruky na 5 let musíte provést registraci přístroje na stránkách www.pieps.com.

Vlastnosti:

BLUETOOTH připojení
Aplikace PIEPS APP umožňuje uživatelské nastavení přístroje
Má největší digitální dosah 50m ve tvaru kruhu
Velmi kvalitní velký displej, který je dobře čitelný i za špatných podmínek
Ihned po zachycení signálu ukazuje směr a vzdálenost k zasypané osobě
3 antény umožňují velmi přesné dohledání zasypané osoby
Šířka prohledávaného pásma je 50 metrů (bez nutnosti manipulace s přístrojem)
Intelligent Transmitter: automatické přepínání vysílací antény
Podpora bezdrátové komunikace s elektronickou sondou PIEPS iProbe BT
Self Check: po zapnutí přístroje se automaticky ověří funkčnost a nastavení všech důležitých prvků (vysílací frekvence, všechny antény, zesilovače, procesory a napájecí baterie)
Funkce Mark usnadňuje vyhledání více zasypaných osob

Technické parametry

Výrobce PIEPS
Sport Skialpinismus
Sezóna Sezóna 2021/2022
Typ Vyhledávač
© 2005–2023 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík