EXTRA BONUS
KE KAŽDÉMU KOLU - 3 DENNÍ POBYT V AREÁLU KOUTY

Hole LEKI WCR LITE GS 3D

Hole LEKI WCR LITE GS 3D

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Odlehčená verze závodní lyžařské hole Leki WCR GS 3D s rukojetí Trigger 3D ProG, která je užší a posktyuje tak pefektní silový záběr. Rukojeť je kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger. Hole jsou nově vybaveny vylepšeným bezpečnostním systémem Trigger 3D, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, jež rozšiřuje uvolňovací rozpětí až o čtyřnásobek!

Pro maximální pevnost a přenos síly je hůl vyrobena z vysoce pevného hliníku. Ve víčku madla naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů či adaptéru na GoPro. Hole Leki WCR GS 3D jsou díky svému tvaru určeny pro obří slalom.

DÉLKA: 90 - 120 cm
HMOTNOST: 243 gramů (pro 105 cm)

- TRIGGER 3D - Bezpečnostní systém madel pro maximální bezpečí. Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.
- TRIGGER 3D ProG - Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly a maximální bezpečností díky systému uvolňování. Měkký povrch umožňuje skvělý úchop. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger.
- TRIGGER FRAME STRAP - Jednoduše nastavitelné poutko s širokou opěrnou plochou a perfektním střihem, se kterým se k holi připnete nebo od ní naopak odpojíte během mžiku.
- TRIGGER 3D Adapter Cap - Víčko madla, pod nímž naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou a adaptéru na kameru GoPro.
- HLINÍK HTS 6.5 - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností.
- DOWNHILL BASKET - Talířky, které vám umožní jet ještě rychleji. Ještě lepší aerodynamické vlastnosti se závodním košíčkem z prostředí Světového poháru. Talířky lze snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj. 
- STEEL TIP - Ocelový hrot integrovaný do trubky pro přesné umístění hole a optimální přilnavost na téměř jakémkoli terénu
- AIRFOIL - Aerodynamický profil hole se inspiroval nosnými plochami křídla. To má za následek snížení odporu vzduchu a optimální chování při švihu.
 
Balení obsahuje 1 pár holí.

Technické parametry

Výrobce LEKI
Sport SL
Sezóna Sezóna 2022/2023
Typ Hole
Materiál Hliník

Alternativní zboží

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík