KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Helma SMITH MIRAGE

Sleva

Helma SMITH MIRAGE

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904

Po-Pá - 9-16h

Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001

Po-Pá - 9-16h

Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Velmi lehká dámská helma SMITH vhodná na snowboard i lyže. Díky nízkoprofilové skořepině In-Mold je helma ultra lehká. Systém regulovatelného odvětrání s 14. otvory, které jsou rozděleny na přední a zadní zónu. AirEvac™ zajistí konstantní přívod studeného vzduchu do brýlí a zabraňuje tak nechtěnému zamlžování.

Vlastnosti:

In-mold konstrukce
Konstrukce In-mold vyniká zejména svou lehkostí. Výhodou In-mold je také její výrobní postup, který je velmi snadný a dokáže tak udržet náklady na výrobu na přijatelné hranici.

AirEvac™
Špičkový systém proti zamlžování brýlí, kdy vlhkost z čela je odvedena speciálními vnitřními průduchy, skrz výstelku, až do ventilačních otvorů na vrchu a v zadní části přilby. Díky tomu je zajištěn konstantní proud studeného a suchého vzduch skrz brýle a přilbu samotnou. Brýle se tak nemlží a Vašemu zraku tak nic neunikne.

Adjustable Boa Fit System:
Nový způsob nastavitelného uchycení přilby firem Smith a Boa pro letošní sezonu. Boa Fit System je mechanismus založený na principu kolečka, které umožňuje individuální nastavení šířky úchytu nejen horizontálně, ale i ve vertikálním směru. Kolečko se navíc samo centruje do střední polohy a dá se jednoduše ovládat jednou rukou.

Low-profile climate control
Systém regulovatelné ventilace s 14 otvory, který je rozdělen na přední a zadní část.

Hmotnost:
450g

Technické parametry

Výrobce SMITH
Sport SL
Sezóna Sezóna 2019/2020
Typ Klasická - měkké uši
Pro koho Dámy
© 2005–2023 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík