28. září na prodejnách Helia Sport ZAVŘENO. 

DOPRAVA NAD 500 Kč ZDARMA
LHŮTA NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ 30 DNŮ.

Helma SMITH HOLT JR

Helma SMITH HOLT JR

Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

Popis produktu

Helma SMITH HOLT JR - stylová dětská přilba s liniově čistým designem inspirovaná skateovou módou, která je dnes u mladých velmi oblíbená. Vnější vrstva je vyrobena z vysoce odolného materiálu ABS, který zabezpečuje perfektní ochranu před nebezpečnými poraněními hlavy. O komfort během nošení se starají odnímatelné vycpávky kolem uší, jež jsou přizpůsobené pro celoroční nošení. Díky tomu můžete svou oblíbenou přilbu používat také ve skateparcích a získáte de facto dvě helmy v jedné.
Technologie

Bombshell

Jednoduchá, ale velmi odolná konstrukce využívající ABS skořepinu, která vyniká skvělou pevností.

Helmet Fit System – HFS

Systém, který díky speciálně tvarované vnitřní výstelce helmy, jež zcela obklopí Vaší hlavu, garantuje komfort odpovídající těm nejvyšším nárokům.

Air Evac

Patentovaný systém, který vytváří mezi brýlemi a helmou optimální rozhraní. Díky speciálním průduchům v přilbě perfektně odvádí vlhkost z brýlí až do ventilačních otvorů na vrchu přilby a následně ven. Díky tomu je zajištěn skvělý výhled přes brýle a Vašemu zraku tak nic neunikne.

Snapfit™ Ear Pads

Vycpávky kolem uší, které mají ergonomický design, jež zajišťuje výtečný komfort. Jsou jednoduše odnímatelné a omyvatelné. U tohoto modelu navíc přizpůsobené pro celoroční nošení.

Goggle Lock

Poutko na uchycení lyžařských brýlí zajišťuje pásek tak, aby nikde neklouzal a nevadil a brýle tak držely v optimální pozici pro jízdu.

Technické parametry

Sport SL
Sezóna Sezóna 2009/2010
Typ Klasická - měkké uši
Pro koho Děti
Sezona 2009/2010
Typ Dětské
© 2005–2020 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík