Cyklistické šortky a kalhoty

Někteří cyklisté podceňují význam kalhot na kolo. Přitom se jedná o spolehlivého partnera na cestách s množstvím výhod:

  • jsou z prodyšného materiálu, takže vaše pokožka dýchá
  • přizpůsobují se tvaru vašeho těla
  • většina modelů je voděodpudivých, takže vás chrání před vlhkostí
  • chrání proti otlakům díky přizpůsobivé cyklistické vložce
  • pomáhají regulovat tělesnou teplotu
  • jsou pohodlné a přiléhavé

Výhody a význam bychom měli, nyní stačí už jen vybrat. Cyklo šortky vybírejte primárně dle délky, střihu, provedení a designu. Krátké cyklo kalhoty jsou oblíbené zejména u žen díky možnosti opálení nohou. Neříkáme, že muži se nechtějí opalovat, ale obecně  preferují delší varianty. Výhodou 3/4 cyklistických kalhot je, že udržují kolena v teple, jsou proto vhodné do chladnějšího počasí. Dlouhé kalhoty, neboli také čapáky na kolo, mají využití zejména v zimě.

Máte radši volnost a pohodu? Sáhněte po volných cyklistických kalhotách. Jsou pohodlné a působí civilnějším dojmem, takže při zastávce v hospodě nebo obchodě nebudete působit, jako kdybyste se chystal na Tour de France. Velkou výhodou jsou i postranní kapsy. Elastické kalhoty lépe přilnou na nohu a jsou flexibilnější. Kalhoty s laclem oproti těm do pasu chrání lépe záda a zároveň je odvětrává.

Design hodnotí každý individuálně, faktem však je, že věčnou klasikou jsou černé cyklistické kalhoty. Jsou elegantní a zároveň stylové. Hodně zákazníků dá také na značku. V nabídce máme produkty značky Briko, Etape, Specialized a další. Krásné kousky a velký výběr najdete v kategorii cyklistických kalhot Craft.

 
 
EXTRA BONUS
KE KAŽDÉMU KOLU - 3 DENNÍ POBYT V AREÁLU KOUTY
KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY
Šortky Hannah VERNE

Šortky Hannah VERNE

Oblíbené produkty

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík