E-shop funguje bez omezení, doprava ZDARMA při objednávce již nad 500Kč. 
! Prodejny jsou do 3. 11. 2020 uzavřeny pro běžný prodej (nabízíme možnost vyzvednout osobní odběry přes výdejové okénko).
Servis přijímáme po telefonické domluvě.
! Pro vyzvednutí objednaného zboží a servisu, kontaktujte naše výdejní místa:
HELIA SPORT Praha - 737 126 050     ///     HELIA SPORT Brno - 608 150 676     ///     HELIA SPORT Olomouc - 777 707 939
HELIA SPORT Ostrava - 777 668 057     ///     HELIA SPORT Přerov - 725 434 434

Potřebujete poradit s výběrem zboží?  Volejte 737 126 050 (Po - Ne 10:00 - 16:00) nebo piště kdykoli na pribyl@heliasport.cz. Jsme Vám plně k dispozici.

Cyklistické šortky a kalhoty

Někteří cyklisté podceňují význam kalhot na kolo. Přitom se jedná o spolehlivého partnera na cestách s množstvím výhod:

  • jsou z prodyšného materiálu, takže vaše pokožka dýchá
  • přizpůsobují se tvaru vašeho těla
  • většina modelů je voděodpudivých, takže vás chrání před vlhkostí
  • chrání proti otlakům díky přizpůsobivé cyklistické vložce
  • pomáhají regulovat tělesnou teplotu
  • jsou pohodlné a přiléhavé

Výhody a význam bychom měli, nyní stačí už jen vybrat. Cyklo šortky vybírejte primárně dle délky, střihu, provedení a designu. Krátké cyklo kalhoty jsou oblíbené zejména u žen díky možnosti opálení nohou. Neříkáme, že muži se nechtějí opalovat, ale obecně  preferují delší varianty. Výhodou 3/4 cyklistických kalhot je, že udržují kolena v teple, jsou proto vhodné do chladnějšího počasí. Dlouhé kalhoty, neboli také čapáky na kolo, mají využití zejména v zimě.

Máte radši volnost a pohodu? Sáhněte po volných cyklistických kalhotách. Jsou pohodlné a působí civilnějším dojmem, takže při zastávce v hospodě nebo obchodě nebudete působit, jako kdybyste se chystal na Tour de France. Velkou výhodou jsou i postranní kapsy. Elastické kalhoty lépe přilnou na nohu a jsou flexibilnější. Kalhoty s laclem oproti těm do pasu chrání lépe záda a zároveň je odvětrává.

Design hodnotí každý individuálně, faktem však je, že věčnou klasikou jsou černé cyklistické kalhoty. Jsou elegantní a zároveň stylové. Hodně zákazníků dá také na značku. V nabídce máme produkty značky Briko, Etape, Specialized a další. Krásné kousky a velký výběr najdete v kategorii cyklistických kalhot Craft.

 
 
DOPRAVA NAD 500 Kč ZDARMA
LHŮTA NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ 30 DNŮ
© 2005–2020 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík