KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Brýle RUDY PROJECT TRALYX

Novinka

Brýle RUDY PROJECT TRALYX

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Špičkové cyklistické brýle Tralyx Graphene s nově navrženou konstrukcí PowerFlow a fotochromatickým sklem Photo 2 Black. Ty to brýle jsou vyrobeny z revolučního materiálu Grafen, který je lehčí než uhlík a několikanásobně tvrdší. 
 
Nový model brýlí Rudy Project Tralyx™ Graphene redefinuje vrcholovou nabídku špičkových cyklistických brýlí. Se svým zcela novým balíčkem geometrie usazení, unikátním a silným dynamickým designem.
 
Zorníky:
 
Materiál čoček - ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál, vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy(minimalizuje zranění při případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
Filtr Cat. - 1 - 3
Světelná propustnost - 74% - 9%
Údržba čoček - čočky umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte čočky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!
 
Hlavní přednosti a technologie:
 
Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené padnutí brýlí a dokonalou přilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
Materiál Graphnene, který je lehčí než uhlík a několikanásobně tvrdší
Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.
T-LOCK: Měkké, termoplastické prvky jsou mechanicky namontovány a mohou být nahrazeny pomocí nového systému T-Lock ™ pro individuální vzhled.
Quick Change: Vyměňujte čočky podle světelných podmínek. Systém Quick Change umožňuje rychlou výměnu náhradních barevných filtrů.
Lens Shapes: Snaha o dokonalé přizpůsobení byla vždy charakteristickým rysem brýlí Rudy Project. Nové tvary čoček jasně dokazují tento pokračující proces. V nabídce jsou SX a XL velikosti, aby každý mohl optimálně nastavit usazení brýlí a zlepšit tak viditelnost brýlí.
PowerFlow: Zcela nový ventilační systém který poskytuje bezkonkurenční odvod tepla. Otvory byly vědecky umístěny pro zvýšení proudění vzduchu při zachování maximální aerodynamiky.
Ultralight: Extrémní lehkost brýlí Rudy Project je výsledkem použití kombinace revolučních materiálů.
 
Technické parametry:
 
VHODNÝ VĚK 15+ let
KATEGORIE ZORNÍKU S1, S2, S3
ZORNÍKY s UV filtrem, fotochromatické
NASTAVITELNOST stavitelný nosník, stavitelné stranice, vyměnitelné zorníky
MATERIÁL ZORNÍKŮ ImpactX
MOŽNOST DIOPTRICKÉHO KLIPU ano
NASTAVITELNÝ NOSNÍK ano
NASTAVITELNÉ BOČNICE ano
VÁHA BRÝLÍ 28 g
MOŽNOST VÝMĚNY ZORNÍKŮ ano
TYP ZORNÍKU ImpactX Photochromic lens
KATALOGOVÉ ČÍSLO SP397393-0000
VELIKOST BRÝLÍ uni
 

Technické parametry

Výrobce RUDY PROJECT
Sport Brýle
Sezóna Sezóna 2022
Typ Brýle
Pro koho Unisex
© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík