KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Brýle Rudy Project MAGSTER ImpactX Photo Racing Red

Brýle Rudy Project MAGSTER ImpactX Photo Racing Red

logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Odborník na letní sporty
+420 722 971 904

Po-Pá - 9-16h

Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001

Po-Pá - 9-16h

Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Cyklistické brýle RUDY PROJECT MAGSTER.

Sluneční brýle Rudy Project Magster kombinujou ergonomii a pokročilé materiály k vytvoření super lehkého a odolného výrobku. Brýle Magster jsou vynikající na veškeré sporty.

ImpactX samozabarvovací skla - ImpactX v dnešní době představuje nejlepší technologické řešení na poli ochrany zraku. Skla vyrobená z NXT zaručují ostrost vidění a nepřekonatelné pohodlí. Samozabarvovací skla reagují na změnu světelných podmínek a upravují odstín, čím je světlo silnější, tím je odstín skel tmavší. Toto poskytuje neustálou ochranu zraku bez potřeby měnit skla nebo brýle.

Ergo IV - ergonomický a nastavitelný nanosník. Ergo IV je vyroben z proti skluzového materiálu pro ochranu a pohodlí při intenzivním vytížení.

Rychle měnitelná skla - technologie rychlé výměny umožnuje hladce a jednoduše vyměnit skla k optimalizováni zraku v jakém koliv počasí.

Grilamid frame - Rudy project použil k výrobě rámečku brýlí Grilamid. Je odolný vůči nárazům, hypoalergenní, lehký, flexibilní a pevný.

Slitina Kynetium - revoluční letecká slitina hliníku, která kombinuje hořčík , křemík a titan. Pokročilá směs lehkosti (Mg), pevnosti (Ti) a pružnosti (Si).

Technické parametry

Výrobce RUDY PROJECT
Sport Brýle
Sezóna Sezóna 2016/2017
Typ Brýle
Pro koho Unisex
© 2005–2023 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík