! VE DNE 28. 9. NA PRODEJNÁCH HELIA SPORT ZAVŘENO. 

ZDARMA
Ke kolům garanční prohlídka zdarma

Brýle Rudy Project MAGSTER ImpactX Photo Racing Red

Brýle Rudy Project MAGSTER ImpactX Photo Racing Red

logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Odborník na letní sporty
+420 722 971 904

Po-Pá - 9-16h

Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001

Po-Pá - 9-16h

Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Cyklistické brýle RUDY PROJECT MAGSTER.

Sluneční brýle Rudy Project Magster kombinujou ergonomii a pokročilé materiály k vytvoření super lehkého a odolného výrobku. Brýle Magster jsou vynikající na veškeré sporty.

ImpactX samozabarvovací skla - ImpactX v dnešní době představuje nejlepší technologické řešení na poli ochrany zraku. Skla vyrobená z NXT zaručují ostrost vidění a nepřekonatelné pohodlí. Samozabarvovací skla reagují na změnu světelných podmínek a upravují odstín, čím je světlo silnější, tím je odstín skel tmavší. Toto poskytuje neustálou ochranu zraku bez potřeby měnit skla nebo brýle.

Ergo IV - ergonomický a nastavitelný nanosník. Ergo IV je vyroben z proti skluzového materiálu pro ochranu a pohodlí při intenzivním vytížení.

Rychle měnitelná skla - technologie rychlé výměny umožnuje hladce a jednoduše vyměnit skla k optimalizováni zraku v jakém koliv počasí.

Grilamid frame - Rudy project použil k výrobě rámečku brýlí Grilamid. Je odolný vůči nárazům, hypoalergenní, lehký, flexibilní a pevný.

Slitina Kynetium - revoluční letecká slitina hliníku, která kombinuje hořčík , křemík a titan. Pokročilá směs lehkosti (Mg), pevnosti (Ti) a pružnosti (Si).

Technické parametry

Výrobce RUDY PROJECT
Sport Brýle
Sezóna Sezóna 2016/2017
Typ Brýle
Pro koho Unisex
© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík