Brusle Rollerblade TWISTER EDGE

Sleva

Brusle Rollerblade TWISTER EDGE

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Twister Edge je nezničitelná klasika, která hraje díky své všestrannosti první ligu ve všech kategoriích! Brusle mají nadčasový a minimaistický design s pevnou botou a krátkým rámem. Zabavíš se s nimi nejen ve městě či s kámošema na oblíbené cyklostezce, ale i během freestylu. To vše i díky 3WD Ready technologii můžeš změnit rám pro 4 kolečka za rám určený pro 3 kolečka.

Skořepina Twister bruslí je velmi pevná a odolná, téměř nezničitelná. Během jízdy i freesylu ti poskytuje super pocit jistoty.

Díky kombinaci perfektně zpracované boty a vnitřní bačkůrky s Active Airflow vložkou ti Rollerblade zajistil perfektní pohodlí během celé jízdy. Bota má anatomický tvar, který nohu celou dobu drží pevně na svém místě.

Botu si dotáhneš prostřednictvím klasických tkaniček, vrchní klipsny a 45 ° klipsny nad nártem. Americký výrobce navíc doplnil jedno očko na tkaničky navíc, což celkově přispívá k ještě vyšší pevnosti brusle.

Tento model ti poskytuje jednu z nejpropracovanějších kombinací rychlosti, manévrovatelnosti a stability, jaká kdy byla vytvořena.

Anti-torsion box - Novinkou je i umístění ocelové   ploténky, jako spojnici mezi rámem a topAnko. Díky tomu se bota stane tuhou, pevnější než u u starších modelech a lépe manipulovatelnou.

Hliníkový rám má délku 243mm- 255mm. Umožňuje ti brusli lépe ovládat a dosahovat tak lepší výkon. Díky tomu jsou Twister extra obratné a mrštné. Ať už děláš triky nebo procházíš po méně upravené cyklotrase, technologie Shock Eraser, která tlumí nárazy udělá tvou jízdu mnohem hladší.

Aktuální model přišel is inovovanými Supreme kolečky v elipsovitém tvaru. Využití polyuretanu způsobilo lepší kontrolu i carving.

Brzda se nachází v balení.

Kolečka: 4x80mm

Tvrdost koleček: 85A

Ložisko: TWINCAM ILQ-7 Plus

Rám: extruded ALU (max 4x80)

Délka rámu: 243 cm (max 4x80mm), 243mm & 255mm
Vnitřek: High Perfformance First FIT V-CUT Liner, Specialized Footbed, Schock absorber

Brzda: v balení

Technické parametry

Výrobce ROLLERBLADE
Sport Brusle
Sezóna Sezóna 2018
Typ Brusle
Pro koho Unisex
Průměr koleček 80 mm
Tvrdost koleček 85A
Typ ložisek Twincam ILQ - 7 Plus

Tabulka velikostí

© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík