Hledáme nové kolegy do našich prodejen, více informací zde...

Brusle Rollerblade RB CRUISER

Sleva

Brusle Rollerblade RB CRUISER

Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

RB Cruiser jsou skvělé brusle pro ty, kteří chtějí něco složitého, manévrovatelného a rychlejšího s technologií RB. Tyto brusle mají čtyři městské profily 80mm/85a a ložiska SG7 pro větší kontrolu, stabilitu a rychlost. Technologie tvarované obuvi, boční opěrka, bezpečné upevnění, posuvníky a tlumící nárazové polstrování činí Rb Cruiser všestranné. brzda je namontována na bruslích.

Funkce:
- Modelované boty ideální pro bruslaře, který chce zažít techniku tvarování obuvi ​​bez narušení skeletu. bruslete kdekoli v těchto mimořádně všestranných a trvanlivých bruslích.

- Podpůrné a ventilované RB tvarované pouzdro poskytuje výjimečnou boční oporu a je prodyšné.

- Vyšší vnitřní botička s doplňkovým tlumičem náklonu přidává skvělé tlumení vibrací. Dvojitá přezka a šněrování zaručí pocit jako kdyby brusle prodlužovala Vaši nohu.

- Extrudovaný hliník - tuhý 243mm rám je stabilní a má nižší profilovou konstrukci pro snížení těžiště se zvýšenou rychlostí a manévrovatelností. Nastavitelné vyrovnávání rámu.

Technické parametry

Sport Brusle
Sezóna Sezóna 2019
Typ Brusle
Pro koho Pány
Pokročilost Pokročilý, expert
Průměr koleček 80 mm
Tvrdost koleček 85A
Typ ložisek SG7

Tabulka velikostí

© 2005–2019 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík