Brusle Rollerblade MAXXUM EDGE 125 3WD

Sleva

Brusle Rollerblade MAXXUM EDGE 125 3WD

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Pánské inline brusle Rollerblade Maxxum Edge 125 3WD jsou ideální volbou pro zkušené a náročné bruslaře, kteří k životu potřebují pořádnou dávku adrenalinu. Brusle osadila tři kolečka o velikosti 120 mm, proto se můžete těšit na pekelně rychlou jízdu. Prožijete na dlouhých trasách hodiny v absolutním pohodlí, protože brusle spolehlivě tlumí nárazy.

Základní parametry:
Hliníkový rám perfektně přenáší energii do jízdy
Rychlou jízdu zajistí kolečka o průměru 125 mm
Tvrdost 85A poskytne pohodlí na rovném povrchu
Kolečka se točí s lehkostí díky ložiskům ILQ 9 - Classic Plus
Vnitřní bota se bezpečně přizpůsobí tvaru nohy
Brusle tlumí vibrace, a tím zvyšují komfort
Expres na kolečkách
Pekelně rychlou jízdu přinesou kolečka o průměru 125 mm, která k vysoké rychlosti nepotřebují tolik otáček, a proto se pomaleji opotřebovávají. Lehký hliníkový rám dokonale přenáší energii do jízdy a přispívá k větší stabilitě. Ložiska nejvyšší kvality ILQ 9 - Classic Plus mají neuvěřitelnou valivost a tvrdost 85A je vhodná pouze na rovné povrchy.

Vydejte se klidně na maraton
Extrémní výkony na bruslích přináší speciální kolečka Hydrogen Pro, která vymysleli odborníci ve Spojených státech. Kolečka mají extrémně nízký valivý odpor a dokonale absorbuje vibraci během jízdy. Jezdec s kolečky Hydrogen získá snadnou manévrovatelnost i při vysoké rychlosti na silničních závodech.

Absolutní pohodlí
Tvarovaný tvrdý plášť na boční straně dodá jezdci absolutní jistotu při různých manévrech. Budete se cítit jako v bavlnce i při dlouhých vyjížďkách díky pohodlné pryžové botičce, která je odvzdušněná, a tak se i při náročném výkonu dočkáte čerstvého vzduchu. O jakkoli tvrdé dopady se postará systém, který bezpečně tlumí veškeré nárazy.

Spolehlivé uchycení
Na dlouhé trasy je pro jezdce nezbytné, aby noha v brusli byla perfektně upevněná. Upínací systém tvoří tkaničky a dvě přezky. Ta spodní je nasměrovaná  pod úhlem 45 stupňů tak, aby dokonale zafixovala patu v brusli a zamezila pohybu nohy. I při náročné jízdě vás tak nebudou trápit oděrky ani puchýře.

Technické parametry

Výrobce ROLLERBLADE
Sport Brusle
Sezóna Sezóna 2021
Typ Brusle
Pro koho Pány
Pokročilost Pokročilý, expert
Průměr koleček 125 mm
Tvrdost koleček 85A
Typ ložisek Twincam ILQ-9 Classic Plus

Tabulka velikostí

Doporučujeme přikoupit

Alternativní zboží

© 2005–2021 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík