KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Vázání NITRO RYTHM G

Novinka

Vázání NITRO RYTHM G

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Dámské vázání Nitro Rythm
Rythm je základní, avšak poctivý model dámského vázání určený především začínajícím jezdkyním, ale ocení ho i pokročilé riderky. Vázání nabízí technologie, které vám pomohou posunout se dál a také dodají hrstku horského komfortu ideálního na prozkoumávání všech tras. A to se počítá!

* V případě montáže vázání na systém Channel (Burton, Endeavor) je potřeba použít speciální šroubky M6 x 13mm, které nejsou součástí balení. Při použití klasických šroubů může dojít k nenávratnému poškození vaší desky. Šroubky najdete na kartě souvisejících produktů.

Specifikace
EVA Dampening - základna je vystlaná vrstvou EVA pro tlumení nárazů a vibrací.
B.E.S.T. Convertible Toe Strap - přední strap je uzpůsobený pro zapnutí přes špičku boty i přes nárt.
Aluminum Speedwheel Buckles - dvoudílná přezka umožňuje použít velmi pevné materiály na páku, zatímco váleček je z hladce klouzajícího polymeru. Žádné zakusování, žádné prokluzování.
Easy Entry Buckle Tech and Ratchet Straps - esíčkovitě zakřivené strapy ti nebudou stát v cestě při vstupu do vázání. Ráčna má navíc široké naváděcí ústí, které pomůže ráčně zakousnout se do pásku.
Contour Cut Ankle Strap - kotníkový strap je designováný tak, aby zajistil pohodlí a poskytnul potřebnou flexibilitu.
A-Frame Baseplate With Heel Corner Dampending - základna je velmi lehká a robustní, nabízí veškeré funkce pro vaše každodenní zážitky z jízdy.
Womens Type S Highback - asymetrická opěrka vychází vstříc současnému stylu ježdění s širokým postojem. Pro dosažení maximálního tlaku na osu boty je osa opěrky posunuta o 5 stupňů dovnitř. Prkno tak drží lépe na hraně, vázání je pohodlnější a lehčí.

Velikosti

S: 3.5 - 7.0 US / 21.0 - 24.5 MP / 33.5 - 38.0 EU
M: 7.5 - 11.0 US / 25.0 - 28.5 MP / 38.5 - 43.5 EU

Technické parametry

Výrobce NITRO
Sport SN
Sezóna Sezóna 2020/2021
Typ Vázání
Pro koho Dámy

Alternativní zboží

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík