! VE SVÁTEK 28.9. JE NA PRODEJNÁCH HELIA SPORT ZAVŘENO.

DOPRAVA NAD 1000 Kč ZDARMA.
Ke kolům garanční prohlídka zdarma.

Snowboard NITRO TEAM WIDE GULLWING

Sleva

Snowboard NITRO TEAM WIDE GULLWING

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Pánský snowboard Team Gullwing je neuvěřitelně všestranné prkno s hybridním prohnutím Gullwing pro pohodovou jízdu v prašanu, na sjezdovce i v parku. S přehledem zvládnete a užijete si každý terén, který hory nabízí. Přesné reakce, odezva a kontrola za každé situace jsou samozřejmostí díky technologiím, které deska poskytuje.

Specifikace:
Gullwing Rocker - hybridní prohnutí nabízí to nejlepší z obou typů prohnutí pro univerzální all-mountain borce. Pozitivní camber přímo pod každou nohou garantuje skvělé jízdní vlastnosti. Opačné prohnutí uprostřed prkna zajišťuje skvělou plavbu prašanem a usnadňuje pressování v parku. Tyhle prkna zvládnou jakoukoliv zábavu na horách a promění celou horu v jeden velký snowpark.

All Terrain - nejuniverzálnější prkno pro ovládnutí každého terénu
Directional Twin - symetrické prkno s inserty mírně posunutými dozadu pro stabilní a univerzální jízdu. 
Powerlite Core - nejvyšší kvalita ultra-lehkého topolového dřeva zaručí perfektní jízdu se spoustou popu a bezkonkurenční pevnost při minimální hmotnosti. 
Reflex Core Profile - tenčí jádro mezi vazáními zlepšuje ovladatelnost a zvyšuje torzní pružnost, která ti umožní s lehkostí řídit tvoji desku. 
Sintered Speed Formula HD Base - skluznice s vyšší odolností proti oděru, zvýšenou absorcí vosku a vyšší rychlostí na sněhu. Navíc je křišťálově čistá a obrázek pod skluznicí je nádherně viditelný. 
Bi-Lite Laminates - jezdci oblíbené Bi-Lite lamináty jsou konstruovány pro bezkonkurenční pevnost, styl a vytříbené jízdní vlastnosti. 
Dual Degressive Sidecut
Flex - 6 (1 - měkká a hravá, 10 - tvrdá a responzivní)

Technické parametry

Výrobce NITRO
Sport SN
Sezóna Sezóna 2020/2021

Alternativní zboží

© 2005–2021 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík