Snowboard NITRO RIPPER YOUTH

Sleva

Snowboard NITRO RIPPER YOUTH

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Nitro Ripper Youth je natolik silný, že by unesl i dospělého, je však navržen pro dětské jezdce, kteří teprve objevují svůj styl jízdy. Snowboard dobře pruží, je stabilní a skvěle ovladatelný.

Parametry
Flat Out Rocker - hybridní Zero prohnutí, jehož špička a pata se zvedají ještě před nejšírším místem prkna. Výsledkem jsou snadné zatáčky a legrácky. Zdvihlá špička a pata pomáhají plavat v prašanu a Flat Out prkna taky umí skvěle pressovat. Navíc hodně odpouštějí, jsou hravá a tak ti pomohou snadno se zlepšovat.
Radial Sidecut
Twin Shape - symetrické prkno, které umožňuje jízdu jak v přirozeném, tak v opačném směru, ideální volba do snowparku.
Powercore - nejvyšší kvalita ultra-lehkého topolového dřeva zaručí perfektní jízdu se spoustou popu a bezkonkurenční pevnost při minimální hmotnosti.
Bi-Lite Laminates - oblíbené Bi-Lite lamináty jsou konstruovány pro bezkonkurenční pevnost a vytříbené jízdní vlastnosti.
Premium Extruded FH Base - odolnost, rychlost a nízké nároky na údržbu, to vše v jednom materiálu skluznice. FH skluznice potrápí raily a městské překážky, jako žádná jiná
Flex - 2

Technické parametry

Výrobce NITRO
Sport SN
Sezóna Sezóna 2018/2019
Typ Snowboard
Pro koho Juniory
Pokročilost Začátečník

Alternativní zboží

© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík