Snowboard NITRO FATE

Sleva

Snowboard NITRO FATE

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Možnosti jsou nekonečené! Deska Fate je speciálně designována pro jízdu ve všech podmínkách, které vám hory nabídnou, prostřednictvím citlivého, ale přesto odpouštějícího Cam-Out prohnutí. Snowboard jízdě dodá živost, podporu, důvěru a rychlost.                S deskou Nitro Fate už je jen ve vašich nohách, co na sněhu předvedete.

Parametry
Directional Twin - symetrické prkno s inserty mírně posunutými dozadu pro stabilní a univerzální jízdu.
Cam-Out Camber - camber prohnutí zaručuje stabilitu ve vysokých rychlostech, živost, extra citlivost a hlavně zábavnou jízdu
All-Terrain Flex - nejuniverzálnější prkno pro ovládnutí každého terénu
Dual-Degressive Sidecut
Powerlite Core - nejvyšší kvalita ultra-lehkého topolového dřeva zaručí perfektní jízdu se spoustou popu a bezkonkurenční pevnost při minimální hmotnosti.
Reflex Core Profile - tenčí jádro mezi vazáními zlepšuje ovladatelnost a zvyšuje torzní pružnost, která ti umožní s lehkostí řídit tvoji desku.
Bi-Lite Laminates - jezdci oblíbené Bi-Lite lamináty jsou konstruovány pro bezkonkurenční pevnost, styl a vytříbené jízdní vlastnosti.
Sintered Speed Formula HD Base - skluznice s vyšší odolností proti oděru, zvýšenou absorcí vosku a vyšší rychlostí na sněhu. Navíc je křišťálově čistá a obrázek pod skluznicí je nádherně viditelný.
Flex - 5

Technické parametry

Výrobce NITRO
Sport SN
Sezóna Sezóna 2018/2019
Typ Snowboard
Pro koho Dámy
Pokročilost Středně pokročilý

Alternativní zboží

© 2005–2021 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík