KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Přilba Rollerblade DOWNTOWN

Novinka

Přilba Rollerblade DOWNTOWN

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Street, urban i mladí bruslaři se vždy mohli spolehnout na helmu Downtown, a to kvůli svým čistým liniím a street stylu.

Tato klasická, robustní přilba je vyrobena z ABS krytu a EPS pěnové polstrované podšívky pro pohodlí a odolnou ochranu. Nastavitelný systém velikostí pomocí kolečka usnadňuje bezpečné uchycení, plášť je prodyšný, aby udržoval hlavu chladnější.

Downtown je helam s nadčasovým stylem a robustní ochranou. Dodává se s dalším polstrováním navíc pro případné rozměrové nastavení a je certifikována CE. Rozměry (cm): S (48-54), M (54-58), L (58-61)

Funkce:
- Stylová street helma Downtown je velice odolná. Z ulice do skate parku, bruslaři všech věkových kategorií milují tuto helmu pro její klasický, minimalistický tvar a přítomnost v akčních sportech.
- Ochranný kryt ABS rozkládá síly z nárazu. helma má reflexní štítky kvůli bezpečnosti.
- Vložka EPS absorbuje energii při nehodě a pěnová výplň tlumí nárazy.
- Systém nastavení velikosti pomocí kolečka umožňuje perfektní seřízení rozměru, popruh na bradu a Y-popruhy zajišťují pohodlné uchycení.
- 11 otvorů pro ventilaci, reflexní štítky pro bezpečnost. Certifikováno CE.

Technické parametry

Výrobce ROLLERBLADE
Sport Brusle
Sezóna Sezóna 2023
Typ Přilba
Pro koho Unisex
© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík