KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Přilba GIRO VASONA

Sleva

Přilba GIRO VASONA

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Dámský model Vasona kombinuje elegantní a vzdušný design s nízkou váhou a chytrými vychytávkami pro vaše bezpečí a pohodlí na kole. Velikost si snadno doladíte jednou rukou pomocí kolečka upínacího systému Roc Loc Sport, který je samozřejmě kompatibilní s vlasy staženými do copu.
Široký výběr barevných variant je u dámské přilby nutností. Můžete si tak sladit přilbu s kolem a dalšími doplňky. Půjdete do některé z výrazných barev nebo zvolíte radši jednu z usedlejších variant? Určete si váš styl na kole!

UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc® Sport
KONSTRUKCE: In-mold
VENTILACE: 22 otvorů
VLASTNOSTI: Quick Link odnímatelný štítek, reflexní prvky, kompaktní tvar, rychleschnoucí výstelky
VELIKOSTI: univerzální dámská (50-57 cm)

Technologie:

ROC LOC® SPORT Upínací systém Roc Loc Sport nabízí snadnou úpravu velikosti přilby v rozsahu 7 cm pomocí příjemného kolečka, které dává zvukovou odezvu při utahování. Kompatibilita s dlouhými vlasy do copu je samozřejmostí.

IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

Technické parametry

Výrobce GIRO
Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2023
Typ Přilba
Pro koho Dámy
Provedení S kšiltem
© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík