EXTRA BONUS
KE KAŽDÉMU KOLU - 3 DENNÍ POBYT V AREÁLU KOUTY
KÓD: CYKLO10
EXTRA SLEVA 10% NA CYKLISTICKÉ PŘILBY A TRETRY

Lyžařské boty SCARPA GEA RS LADY 3.0

Lyžařské boty SCARPA GEA RS LADY 3.0

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

GEA RS je nejinovativnější a nejprodávanější backcountry lyžařská bota pro ženy. To vyhovuje potřebám všech žen, které praktikují lyžařské túry na vysoké úrovni.

 
KONSTRUKČNÍ SYSTÉM Konstrukce Axial Alpine Evo.
 
CROSS FIT PRO FLEX PERFORMANCE WMN
Dámská speciální anatomická podšívka vyrobená z materiálu Intuition Foam, s anatomickou konstrukcí jazyka s elastickým pruhem na nártu. Specifické tepelně tvarovatelné vložky paty zajišťují kotník na místě během lyžování nebo turistiky. Dvojitá stahovací smyčka usnadňuje montáž. Přizpůsobení je orientováno na výkon a mělo by být mírně těsné mimo krabici, aby bylo zajištěno vysoce výkonné přizpůsobení (před použitím důrazně doporučujeme tvarování za tepla).
 
POWER STRAP PLUS
Pásek na suchý zip umožňuje nejlepší omotání v oblasti holenní kosti, aniž by přidával velkou váhu. Díky silnému a lehkému hliníkovému kroužku nabízí Power Strap Plus perfektní oporu proti jazyku a minimalizuje odrazy od horní části bot.
 
Technologie RECCO®
umožňuje vyhledávání v případě laviny. Dvoudílná technologie se skládá z reflektorů RECCO®, které jsou integrovány do lyžařských bot SCARPA®; a detektory RECCO®, které používá více než 800 organizovaných záchranných skupin po celém světě. Tato technologie umožňuje směrové určení přesné polohy oběti pomocí harmonického radaru, aniž by zasahovala do lavinových vysílačů. Technologie RECCO® umožňuje rychlejší organizované vyhledávání a zvyšuje šanci na nalezení v čase. U rodinných modelů Maestrale je reflektor RECCO® nainstalován pod popruh na suchý zip na pravé botě.
 
Hmotnost 1250 g
 
Materiál
Carbon Grilamid LFt, Grilamid, Pebax
 
Podrážka
Vibram
 
Přezky
3
 
Vnitřní botička
Cross Fit Pro Flex Wmn Performance
 
Vázání
Alpine Touring TLT

Technické parametry

Výrobce SCARPA
Sport Skialpinismus
Sezóna Sezóna 2019/2020
Typ Boty
© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík