EXTRA BONUS
KE KAŽDÉMU KOLU - 3 DENNÍ POBYT V AREÁLU KOUTY

Helma Uvex ULTRA

Helma Uvex ULTRA

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Mimořádně elegantní a mimořádně bezpečná. Její hybridní konstrukce spojuje dvě technologie. Zatímco lesklá Inmould konstrukce je mimořádně lehká, matná Hardshell konstrukce je mimořádně pevná a odolná vůči nárazům.

Uzavíratelné větrací otvory se starají o dokonalé odvětrání hlavy. Vnúrotná antialergická výstelka je odnímatelná a lze ji vyprat. Díky monomatic systému je zapínání popruhů přilby stlačením tlačítka jednoduché, rychlé a bezpečné. Pomocí IAS fit systému si velikost přilby můžete nastavit tak, aby pevně a pohodlně držela na hlavě.

Hybridní technologie kombinuje Inmould a Hardshell technologie. Přilba sestává z tvrdého vnějšího pláště (ABS) a vnitřní EPS vrstvy. Efektivní bezpečnostní kombinace dělá přilbu odolnou proti vnějším nárazům a vnitřní vrstva je tlumí. Vnější spodní hranu chrání polykarbonátová vrstva (PC).

Sofistikovaný systém IAS poskytuje optimální nastavení velikosti přilby na různé velikosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacího kolečka. Prostor uvnitř přilby se přizpůsobí na obvod hlavy.

Přilby uvex poskytují větší komfort i v těch nejmenších detailech: integrovaný držák brýlí zajišťuje pevné držení brýlí na helmě v každé situaci.

Výstelka uvex vsákne nadměrnou vlhkost, je antialergenní a snadno se dá vyjmout na vyčištění.

Speciálně navržené větrací kanály nasávají čerstvý vzduch a odvádějí teplý vzduch. Tím se zabrání nepříjemnému nahromadění tepla uvnitř přilby.

FAS je rychlý adaptační systém, který tvoří síť řemínků ukotvených uvnitř přilby. Umožňuje pevnější a bezpečnější držení přilby na hlavě.

Monomatic umožňuje pohodlné a rychlé zapnutí nebo odepnutí popruhu přilby jednoduchým stiskem tlačítka, které se dá hravě zvládnout i jednou rukou.

Polykarbonát - vnější materiál skořepiny helmy.
Využívá se při Inmould technologii přilby: EPS vrstva vstřikována přímo do PC vnější skořepiny helmy tvoří jednolitý celek, pevný a odolný proti bodovým nárazům. PC je materiál je pevný a houževnatý, vysoce odolný proti prasknutí.

Vnější materiál skořepiny helmy.
ABS (Akrylonitril-Butadien-Styren) je mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým nárazům, šíření prasklin a oděrům i při nízké teplotě. Dobře odolává atmosférickým vlivům a UV záření. Jeho nízká tepelná vodivost (není nutná izolace) ho předurčuje k použití v chladných podmínkách.

Vnitřní materiál přilby.
EPS ochranný materiál obsahuje mikroskopické vzduchové komory, které efektivně absorbují nárazové síly při pádu. EPS vrstva je vstřikována přímo do vnější skořepiny helmy. Vzniká jednolitý celek, který chrání hlavu před nárazem a tlumí ho.

Technické parametry

Výrobce UVEX
Sport SL
Sezóna Sezóna 2022/2023
Typ Helma
Pro koho Dámy

Doporučujeme přikoupit

Alternativní zboží

HELMA SMITH VALENCE
Sleva 70%

HELMA SMITH VALENCE

HELMA GIRO ERA
Sleva 70%

HELMA GIRO ERA

Sleva
Helma CAIRN INFINITY
Sleva 25%

Helma CAIRN INFINITY

Sleva
Helma SMITH ICON MIPS
Sleva 50%

Helma SMITH ICON MIPS

Oblíbené produkty

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík