ZDARMA
Ke kolům garanční prohlídka zdarma

Helma BRIKO VULCANO FIS 6.8

Helma BRIKO VULCANO FIS 6.8

logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Odborník na letní sporty
+420 722 971 904

Po-Pá - 9-16h

Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001

Po-Pá - 9-16h

Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Celoskořepinová závodní přilba, která vede k vítězstvím i rekordní závodnici Lindsey Vonn, splňuje normu FIS 6.8 a přesvědčí pro závodní přilbu svou nízkou hmotností. Celosvětově unikátní systém BRIKO Protetto™ 2.0 snižuje riziko zranění v případě pádu na zadní část hlavy až o 35 % ve srovnání s běžnými přilbami. Každá prodaná helma podporuje nadaci Lindsey Vonn Foundation, která umožňuje mladým závodníkům vstoupit do vrcholového sportu.

Vulcano FIS 6.8 je certifikovaná přilba světového poháru FIS 6.8, nejnovější a nejpřísnější bezpečnostní standard. Patentovaný systém „PROTETTO ™“ od společnosti Briko využívá ochranný doplněk na zátylku, který tlumí nárazy a dále zvyšuje bezpečnost v nejčastějších místech nárazu při pádech. Vulcano FIS 6.8 byl oceněn cenou ISPO v roce 2014 v kategorii Lyžařské přilby a vybrán pro každoroční zveřejnění v ADI INDEXu, čímž se právem dostal do výběru pro Compasso d’Oro. EPP přispívá ke zvýšení bezpečnosti. Na rozdíl od EPS se může expandovaný polypropylen, EPP, deformovat a regenerovat, přičemž si po jednom nebo více nárazech zachová svůj původní tvar, což zajišťuje účinnost a spolehlivost.

Technické parametry

Výrobce BRIKO
Sport SL
Sezóna Sezóna 2021/2022
Typ Helma
Pro koho Dámy
© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík