EXTRA BONUS
KE KAŽDÉMU KOLU - 3 DENNÍ POBYT V AREÁLU KOUTY

Dámská bunda PHENIX GARNET DOWN W

Sleva

Dámská bunda PHENIX GARNET DOWN W

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Materiál a funkce:

Phenix 20 000 mm, 10 000 mm

Vysoce výkonná tkanina vyvinutá prostřednictvím rozsáhlých výzkumů. Phenix 20 000 mmH2O a Phenix 10 000 mmH2O poskytují vynikající vodotěsnost, větru a prodyšnost, aby nás udrželi v suchu i v těch nejdrsnějších podmínkách.

Down
Společnost Phenix vybírá pouze vynikající kvalitu, aby poskytla našim produktům nejlehčí hmotnost, největší teplo a nejdelší výkon. Teplý, lehký a odolný proti roztažení, smršťování a absorpci vody za měnícího se počasí, dolů je nejlepší tepelně izolační materiál, jaký kdy vymyslel. Produkty Phenix down down překračují průmyslovou normu 80% pro směsi peří a peří pro vysoce kvalitní down produkty a jejich střihové napětí je přes 600 vycpávek zaručených v souladu s mezinárodními předpisy pro peří a peří.2-way Stretch
Stretch for Mobility and Silhouette
Je důležité zůstat v teple a suchu, když jste na svazích, ale také chcete vynikající mobilitu. Phenix včleňuje do svrchního oděvu lehké a poddajné materiály, aby vaše lyžařské oblečení neomezovalo váš pohyb, zejména v klíčových oblastech kolem paží, pasu a kolen. Vysoce výkonný obousměrný strečový materiál použitý v našich vrchních a spodních částech zajišťuje vaši maximální mobilitu. Tyto strečové materiály také poskytují Phenix Skiwear lepší siluetu s krásně ladnými liniemi a sochařstvím.

 
Ergonomický design
Ergonomicky navržené lyžařské oblečení Phenix, které bylo pečlivě vytvořeno výzkumným a vývojovým střediskem, poskytuje maximální volnost pohybu.

Technické parametry

Výrobce Phenix
Sport SL
Sezóna Sezóna 2019/2020
Typ Bunda
Pro koho Dámy
Kapuce S kapucí
Voděodolnost Voděodolná úprava
Vodní sloupec 20000 mm/m2
© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík