Hledáme nové kolegy do našich prodejen, více informací zde...

VÝPRODEJ
INLINE BRUSLE VE SLEVÁCH AŽ 70%...

Bunda SPECIALIZED ELEMENT 1.0

Novinka

Bunda SPECIALIZED ELEMENT 1.0

Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

Popis produktu

V době na rozhraní ročních období bývají podmínky daleko od ideálních, ale zároveň ne tak náročné, aby se vám ve vousech dělaly rampouchy. V těchto obdobích roku určitě oceníte kvalitní tenkou bundu, jako je Element 1.0 Jacket. 

Bunda je vyrobena z soft shellového materiálu Element™, který je odolný proti větru a vodě a dobře izoluje. A jako u verze 1.0 této bundy je i zde tato látka umístěna v přední části, aby chránila před živly tam, kde je to nejvíce potřeba. Použitá látka je velmi lehká a poddajná, takže vám během jízdy umožní pohyb přesně tak, jak to budete potřebovat. Díky použitým materiálům a střihu představuje lehkou a tenkou bariéru mezi vámi a počasím a skvěle se hodí pro dobré podmínky, případně jakoukoliv rychlou a náročnou podzimní nebo i zimní jízdu. 

Bunda Element 1.0 má pro boj s počasím i další vychytávky, jako je shrnovací límec, který zabrání chladu i vlhkosti, aby se Vám dostaly pod oblečení otvorem kolem krku. A nakonec její tři roztahovací kapsy a jedna kapsa na zip uvezou to, co budete potřebovat.
>     Element™ Soft Shell v přední části trupu jako dostatečně prodyšná izolace včetně velice dobré odolnosti proti vodě a větru.
>     Tři standartní kapsy na zádech a bezpečnostní kapsička na zip tvoří dostatečné množství prostoru pro uložení nezbytností.
>     Manžeta na límci slouží jako těsnění proti zimě a dalším nepříjemným vlivům.
>     Reflexní prvky zvyšují viditelnost před motoristy a ostatními jezdci při zhoršených světelných podmínkách.
>     Deflect® UV 50+ chrání vaši kůži před nežádoucím ultrafialovým zářením.
>     Form Fit je střih, který sedí jako druhá kůže bez narušení pohybu či flexibility.

Technické parametry

Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2018/2019
Typ Bunda
Pro koho Pány

Tabulka velikostí

© 2005–2019 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík