EXTRA BONUS
KE KAŽDÉMU KOLU - 3 DENNÍ POBYT V AREÁLU KOUTY

Brusle Rollerblade TWISTER EDGE W

Doporučujeme

Brusle Rollerblade TWISTER EDGE W

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
logo - Essox
Kalkulačka splátek
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Twister Edge W jsou brusle určené pro ženy. Přicházejí v novém designu a svou všestranností bortí všechny dosavadní mýty o dělení bruslí. S Edge W se zabavíš ve městě, během freestyle slalomu a také na oblíbené cyklostezce. Toto vše umožňuje 3WD Ready, díky kterému můžeš změnit svůj 4-kolečkový rám za 3-kolečkový.
Skořepina Twister bruslí je velmi pevná a odolná, téměř nezničitelná. Během jízdy i freesylu ti poskytuje super pocit jistoty. 
Univerzální 165mm rozteč je uchycena ve dvou bodech, bota je perfektně tvarovaná a můžeš proto využít i kolečka s větším průměrem.

Díky kombinaci perfektně zpracované boty a vnitřní bačkůrky s Active Airflow vložkou ti Rollerblade zajistil perfektní pohodlí během celé jízdy. Vnitřní bota je navržena a vyrobena speciálně pro ženy tak, aby se přizpůsobila ženské kontštrukcii těla.
Skořepina boty má anatomický tvar, který nohu celou dobu drží pevně na svém místě. Pod patou je shock eraser, který spolehlivě ztlumí jakýkoliv náraz nebo doskok.
Kolečka ti se svou prémiovou kvalitou zajistí optimální skluz i odraz! Maximalizují přenos výkonu pro vyšší efektivitu.
Brusli si zapneš prostřednictvím klasického šněrování, 45 ° klipsny nad nártem, která pevně podrží patu na místě a klipsny nad kotníkem.

Novinkou je i umístění ocelové destičky, jako spojnici mezi rámem a botou. Díky tomu se bota stane tuhou, pevnou a lépe se manipulovatelnou. 243mm je nejkratší možná délka rámu, která pojme 80mm kolečka. Díky tomu jsou Twister extra obratné a mrštné. 

  • Kolečka: Supreme 80mm, tvrdost 85A
  • Rám: New Extruded Alu, racing axles
  • Ložiska: ILQ-7 plus
  • Brzda: v balení

Technické parametry

Výrobce ROLLERBLADE
Sport Brusle
Sezóna Sezóna 2018
Typ Brusle
Pro koho Dámy
Pokročilost Středně pokročilý
Průměr koleček 80 mm
Tvrdost koleček 85A
Typ ložisek Twincam ILQ - 7 Plus

Tabulka velikostí

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík