DOPRAVA NAD 1000 Kč ZDARMA.
Ke kolům garanční prohlídka zdarma.

Brusle Rollerblade MICROBLADE FREE 3WD

Novinka

Brusle Rollerblade MICROBLADE FREE 3WD

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Inline brusle Rollerblade Microblade Free 3WD si zamilují všichni malí bruslaři, kteří se chtějí učit nebo zdokonalovat v jízdě na kolečkových bruslích. Zaručí jim pohodlné obouvání, jistotu a ovladatelnost. Potěší však i jejich rodiče zásluhou nastavitelné velikosti. Tyto brusle jednoduše porostou s vašimi dětmi nebo si je mohou půjčovat sourozenci mezi sebou.

Až 4 různé velikosti
Snadný posuvný systém ovládáte pomocí tlačítka, díky kterému brusle nastavíte v rozsahu 4 velikostí. Výrazné číslice v oblasti špičky vám pak napoví, na které velikosti se brusle nachází. Snadno si tak nastavené velikosti zapamatujete, pokud třeba brusle střídají sourozenci mezi sebou.

Vytvořené speciálně pro děti
Všechny děti i rodiče jistě ocení, že brusle jednoduše zapnou pomocí horní přezky a spodního pásku na suchý zip. Žádné tkaničky, žádné složité nazouvání. Vaše dítě si brusle zvládne bezpečně zapnout samo a díky sníženému těžišti pro lepší stabilitu a kontrolu si bruslení opravdu užije.

Pohodlí především
Prodyšný materiál botičky zaručuje, že se váš malý bruslař nebude zbytečně potit a brusle mu perfektně sedne. Jen v pohodlných bruslích, které nikde netlačí, se budou děti cítit opravdu dobře a bude je pohyb bavit.

Jaká kolečka zvolíte?
Brusle dodáváme se 3 kolečky 76 mm/80A. Nižší tvrdost koleček zaručuje větší přilnavost a rozumnou rychlost, aby byly brusle dobře ovladatelné, bezpečné, ale zároveň i zábavné. K tomu také přispívají ložiska SG3. To ovšem není vše. Pokud byste měli zájem, dají se brusle osadit i 3 většími kolečky až do průměru 80 mm nebo 4 kolečky o průměru 72 mm.

Technické parametry

Výrobce ROLLERBLADE
Sport Brusle
Sezóna Sezóna 2021
Typ Brusle
Pro koho Děti
Pokročilost Středně pokročilý
Průměr koleček 76 mm
Tvrdost koleček 80A
Typ ložisek SG3

Tabulka velikostí

© 2005–2021 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík