KÓD: ZIMA10
VYUŽIJTE EXTRA SLEVY 10% NA ZIMNÍ ZBOŽÍ S KÓDEM: ZIMA10

Brusle Rollerblade MICROBLADE 3WD

Novinka

Brusle Rollerblade MICROBLADE 3WD

PORADNA

Po-Ne: 10:00 - 17:00

+420 722 972 001
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Hledáte kvalitní, nastavitelné brusle pro své děti? Microblade 3WD je rychlejší, vysoce kvalitní nastavitelná brusle pro děti. Díky zkušenostem Rollerblade jsou brusle nastavitelné ve čtyřech plných velikostech. Snadno použitelný prodlužovací systém funguje stisknutím tlačítka a značky v oblasti špičky zarovnají brusle do správné velikosti. Tyto brusle poskytují lepší podporu a pomáhají zlepšit stabilitu, rovnováhu a kontrolu. Vložky Junior Fit a navržená síťovina činí Microblade pohodlným a systém zapínání zajišťuje bezpečné uchycení se snadným zapínáním a vypínáním.

FUNKCE:
• TYTO BRUSLE JSOU PRO – Ty, kteří hledají ty nejlepší dětské inline brusle pro jakoukoli úroveň. Microblade 3WD je ideální pro děti, které hledají kvalitnější produkt.
• NASTAVITELNÉ ČTYŘI VELIKOSTI Skořepina Microblade je elegantní a aerodynamická pro správnou polohu dětí, takže každý krok a trénink je optimalizován pro bruslení se správnou rovnováhou, kontrolou a lepší podporou.
• COMFORT KIDS LOVE - Díky vložce Junior Fit jsou tyto brusle tak pohodlné, že je děti nebudou chtít sundat. Upravená síťovina vytváří ponožkový střih s přidanou prodyšností.
• VŠESTRANNÝ, ODOLNÝ INTEGROVANÝ RÁM – Přibližuje děti k zemi pro nižší těžiště a poskytuje velkou stabilitu. Je vybaven kolečkem 3x80 mm nastaveným pro zvýšení rychlosti a manévrovatelnosti.
• VÝKONNÁ KOLEČKA ROLLERBLADE – 80 mm/82A jsou spárována s ložisky SG3 pro trvalé, hladké odvalování se správnou rychlostí, aby bylo odvalování o něco bezpečnější, ale stále vzrušující.

Technické parametry

Výrobce ROLLERBLADE
Sport Brusle
Sezóna Sezóna 2023
Typ Brusle
Pro koho Chlapce
Pokročilost Začátečník
Průměr koleček 80 mm
Tvrdost koleček 82A
Typ ložisek SG3

Tabulka velikostí

© 2005–2024 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík