Snowboard NITRO TEAM GULLWING

Sleva

Snowboard NITRO TEAM GULLWING

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Pánský snowboard Team Gullwing je neuvěřitelně všestranné prkno s hybridním prohnutím Gullwing pro pohodovou jízdu v prašanu, na sjezdovce i v parku. S přehledem zvládnete a užijete si každý terén, který hory nabízí. Přesné reakce, odezva a kontrola za každé situace jsou samozřejmostí díky technologiím, které deska poskytuje.

Specifikace:
Gullwing Rocker - hybridní prohnutí nabízí to nejlepší z obou typů prohnutí pro univerzální all-mountain borce. Pozitivní camber přímo pod každou nohou garantuje skvělé jízdní vlastnosti. Opačné prohnutí uprostřed prkna zajišťuje skvělou plavbu prašanem a usnadňuje pressování v parku. Tyhle prkna zvládnou jakoukoliv zábavu na horách a promění celou horu v jeden velký snowpark.

All Terrain - nejuniverzálnější prkno pro ovládnutí každého terénu

Directional Twin - symetrické prkno s inserty mírně posunutými dozadu pro stabilní a univerzální jízdu. 

Powerlite Core - nejvyšší kvalita ultra-lehkého topolového dřeva zaručí perfektní jízdu se spoustou popu a bezkonkurenční pevnost při minimální hmotnosti. 

Reflex Core Profile - tenčí jádro mezi vazáními zlepšuje ovladatelnost a zvyšuje torzní pružnost, která ti umožní s lehkostí řídit tvoji desku. 

Sintered Speed Formula HD Base - skluznice s vyšší odolností proti oděru, zvýšenou absorcí vosku a vyšší rychlostí na sněhu. Navíc je křišťálově čistá a obrázek pod skluznicí je nádherně viditelný. 

Bi-Lite Laminates - jezdci oblíbené Bi-Lite lamináty jsou konstruovány pro bezkonkurenční pevnost, styl a vytříbené jízdní vlastnosti. 

Dual Degressive Sidecut

Flex - 6 (1 - měkká a hravá, 10 - tvrdá a responzivní)

Technické parametry

Výrobce NITRO
Sport SN
Sezóna Sezóna 2019/2020
Typ Snowboard
Pro koho Pány
Pokročilost Středně pokročilý

Alternativní zboží

© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík