KOLO SPECIALIZED EPIC EXPERT CARBON

KOLO SPECIALIZED EPIC EXPERT CARBON

U tohoto produktu pouze osobní odběr na prodejně
Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Nákup na splátky
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

Popis produktu

Povinnost vpředu, zábava vzadu - tak by se dalo přesně popsat kolo Epic Expert Carbon. Nabízí přední trojúhelník z karbonových vláken a trvanlivou zadní stavbu ze slitiny M5 pro dosažení perfektního spojení nízké hmotnosti, tuhosti a trvanlivosti. Výkon maximalizuje naše technologie Brain u vidlice i zadního tlumiče. Co je to Brain? Je to inteligentní systém schopný rozlišit rozdíl mezi vlivem cyklisty a terénu, proto zůstává tuhý pod šlapáním cyklisty a pružný na nerovnostech. Přitom naše geometrie XC 29 zajišťuje přesné ovládání a efektivní přenos síly a je cíleně vyrobená pro dvoupřevodníky pro velmi širokou paletu rychlostí. Vše doplňuje osazení a karbonová kola, která stejnou měrou poskytují trvanlivost a vysoký výkon.

  • Přední trojúhelník byl vyroben z karbonových vláken FACT 9m pro svou nízkou hmotnost a tuhé složení, zatímco slitina M5 byla použita pro zadní stavbu kvůli své pevnosti a trvanlivosti. A při doplnění geometrií XC 29 získáte kolo, které je připraveno dominovat na rozdílné škále typů tratí.
  • Zakázkový zadní tlumič FOX/Specialized Mini Brain používá funkci AUTOSAG pro rychlé nastavení 100mm jemně vyladitelného tlumení. Pro maximalizaci efektivity, patentem chráněný design umožňuje rozlišit vliv šlapání od nerovností na trase, takže tlumič je tuhý při šlapání, ale tlumí nárazy od náročného terénu.
  • Vidlice RockShox SID Brain 29 poskytuje 100mm efektivního zdvihu a také technologii Brain, která rozlišuje mezi vlivem cyklisty nebo terénu a maximalizuje tak váš výkon, zatímco Brain Fade upravuje průtok oleje, když netrefujete žádné nerovnosti.
  • Kola Roval Control Carbon 29 mají nízkou hmotnost a byla vyrobena ručně, aby poskytla čistou rychlost ve stoupáních a při sprintech, zatímco vnitřní šířka 22mm je použitelná pro dostatek síly a přesnosti v technických sjezdech.
  • O převody se stará směs 11rychlostních komponent XT a XTR. Společně spojení zajišťuje optimální spojení trvanlivosti a přesnosti díky své konstrukci ze slitiny a širokému rozpětí rychlostí.

Technické parametry

Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2016
Typ Kolo
Pro koho Pány
Materiál rámu Carbon
Typ brzd Kotoučové
Typ vidlice Odpružená vzduchová
Průměr kol 29 palců
Typ rámu Celoodpružený
Brzdové páky Shimano XT, I-spec compatible
Hlava 1-1/8" upper, 1-1/2" lower, threadless, Campy style, cartridge bearings
Kazeta Shimano XT, 11-speed, 11-40t

Tabulka velikostí

TABULKU VELIKOSTÍ MODELŮ SPECIALIZED 2018 NALEZNETE ZDE

TABULKU VELIKOSTÍ MODELŮ SPECIALIZED 2017 NALEZNETE ZDE

Alternativní zboží

© 2005–2018 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík