Hledáme nové kolegy do našich prodejen, více informací zde...

KOLO ROCK MACHINE 29er BLIZZARD 30

KOLO ROCK MACHINE 29er BLIZZARD 30

Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Nákup na splátky
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Více zábavy, více dobrodružství: Modely Rock Machine Blizzard jsou nejvíc doma na klikatých a hrbolatých vysokohorských stezkách v těžko přístupném terénu, kam se lze dostat pouze vlastními silami. Druhá generace našeho důmyslného systému odpružení Floating Pivot Suspension (FSP) dodává jízdě v obtížném terénu zcela novou dimenzi! Modely Blizzard 27,5” se 140 mm odpružení jsou pro všechny hravé, nespoutané jezdce. Modely Blizzard 27.5” se 120mm odpružení nabízejí vyrovnanější jízdu na delší vzdálenosti.

Lehký a odolný cockpit Race Face Duralová řidítka a sedlovka s objímkou

Převodník Race Face

Neklouzavé gripy s objímkami

Závodní sedla  

  • Maximální odolnost: Robustní rámy se specifickou profilací trubek a řadou CNC konstrukčních prvků jsou prověřeny hodinami laboratorního testování a závodního nasazení.
  • 100% spolehlivost: všechny komponenty jsou voleny s ohledem na provoz v nejnáročnějších podmínkách, což je zárukou 100% spolehlivosti.
  • Jízda bez limitů: modely Blizzard 27 jsou vybaveny teleskopickou sedlovkou, díky které si jednoduchým stisknutím páčky na řídítkách snížíte sedlo, aby se vám kolo výborně ovládalo i v těch nejnáročnějších sjezdech.
  • Aktivní odpružení: sofistikovaný systém odpružení FPS eliminuje vliv brzdění a šlapání na funkci odpružení a zajišťuje tak jeho 100% aktivitu ve všech situacích.
  • Maximální pevnost: specifická profilace trubek a řada CNC konstrukčních prvků zajišťují vysokou pevnost a odolnost rámů.
  • Výkonné brzdy: kvalitní hydraulické kotoučové brzdy jsou vybaveny kotouči o průměru 180mm zvyšujícími jejich výkon a účinnost.

Technické parametry

Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2016
Typ CELOODPRUŽENÁ
Pro koho Pány
Materiál rámu Hliník
Typ brzd Kotoučové
Typ vidlice Odpružená vzduchová
Průměr kol 29 palců
Typ rámu Celoodpružený
Hlava FSA Orbit 1.5E ZS No.57B
Kazeta Shimano HG50-10 11-36T
Kliky Shimano FC-M627 36/22T

Tabulka velikostí

Naposledy prohlížené

© 2005–2019 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík