! Z DŮVODU VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ JSOU VEŠKERÉ PRODEJNY HELIA SPORT DO 11. 4. UZAVŘENÉ.
! JE MOŽNÉ NAKUPOVAT NA E-SHOPU ONLINE  -
 do 13.4. DOPRAVA ZDARMA!!! -  VÍCE O VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ ZDE
! PŘÍJÍMÁME SERVIS JÍZDNÍ KOL A LYŽÍ - VÍCE ZDE

DOPRAVA ZDARMA!
LHŮTA NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ 30 DNŮ. DO 13. 4. 2020 DOPRAVA ZBOŽÍ ZDARMA.

Kolo GIANT DEFY Advanced 2

Sleva

Kolo GIANT DEFY Advanced 2

Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Nákup na splátky
Přes společnost Essox
Skiservis Helia Sport

Popis produktu

Modely Defy ve srovnání s řadou TCR mají pro pohodlný vytrvalostní posed mírně prodloužený rozvor a nepatrně zvýšenou hlavovou trubku. Vyšší komfort zajišťují také velmi tenké a ploché sedlové vzpěry na zadní stavbě a karbonová sedlovka D-Fuse ve tvaru D, která pomáhá tlumit vibrace (umožňuje „pružení“ až 12 mm). Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také zcela nová řídítka Giant Contact D-Fuse (karbonová u „Pro“ modelů, u ostatních hliníková), která mírně pruží ve směru dolů, zatímco ve směru nahoru poskytují vysokou tuhost. Nový je také aero představec Contact SL Stealth, který najdete u obou „Pro“ modelů. Ostatní modely mají klasický představec doplněný o integrovaný „cable stopper“ pro vedení bowdenů do rámu. Modely označené „Pro“ jsou vybaveny celokarbonovou vidlicí se sloupkem OverDrive 2 a také senzorem RideSense Bluetooth pro bezdrátový přenos informací o rychlosti a kadenci do kompatibilního cyklopočítače nebo telefonu. Vyšší ze dvou nabízených „Pro“ modelů je vybaven také vysoce přesným oboustranným měřičem výkonu Giant Power Pro integrovaným do klik Shimano Ultegra. Ostatní (cenově dostupnější) modely mají nově také celokarbonové vidlice, ovšem se sloupkem OverDrive, senzor RideSense je možné doplnit. Společné pro všechny modely Defy jsou hydraulické kotoučové brzdy, které poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu, u všech modelů najdete také 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost, a moderní ploché brzdové úchyty flat-mount. Všechny modely Defy jsou také osazeny bezdušovými koly a plášti Giant Gavia AC 1 (v rozměru 700x28c) s cílem minimalizovat riziko defektu a současně zlepšit jízdní vlastnosti (možno použít pláště až do rozměru 32c).
 
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
 
ŠPIČKOVÝ KARBONOVÝ RÁM ADVANCED COMPOSITE
Vynikající parametry i jízdní vlastnosti rámů třídy Advanced Composite je předurčují k výkonnostnímu i závodnímu použití. Vysoce kvalitní surový materiál, který je zárukou excelentního poměru hmotnost/tuhost, je pečlivě utkán v naší vlastní továrně. Hotové karbonové pláty jsou pak ručně nanášeny na formu rámu. Použitím vysoce kvalitní pryskyřice dochází k minimalizaci počtu dutin (bublin) a přidáním částic, které absorbují vibrace, rámy pak mnohem lépe rozkládají (tlumí) nárazy.
 
MAXIMÁLNÍ KOMFORT
Modely Defy jsou postaveny na pohodlných karbonových rámech – vyšší komfort zajišťují především tenké a ploché sedlové vzpěry a karbonová sedlovka D-Fuse ve tvaru D, která umožňuje „pružení“ až 12 mm a pomáhá tak tlumit vibrace. Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také řídítka D-Fuse, která mírně pruží ve směru dolů, zatímco nahoru poskytují vysokou tuhost. K vyššímu pohodlí přispívají také širší bezdušové pláště Giant Gavia AC 1 v rozměru 700x28c.
 
KOTOUČOVÉ BRZDY
Hydraulické kotoučové brzdy poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. U všech modelů Defy najdete také 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost, a moderní ploché brzdové úchyty flat-mount.
 
 
Rám Advanced Composite
Vidlice Advanced Composite, karbonový sloupek OverDrive
Řídítka Contact SL D-Fuse
Představec Giant Connect
Sedlovka Giant D-Fuse, karbonová
Sedlo Giant Contact (Neutral)
Řazení Shimano 105
Přesmykač Shimano 105
Přehazovačka Shimano 105
Brzdy Giant Conduct SL Disc, hydraulické
Brzdové páky Shimano 105
Kazeta Shimano 105, 11-34 zubů
Řetěz KMC X11EL-1
Kliky Shimano FC-R510, převodníky 50/34 zubů
Středové složení Shimano Press Fit
Ráfky Giant PR-2 Disc
Náboje Giant PR-2 Disc, 12mm pevné osy
Dráty Giant P-R2 Disc
Pláště Giant Gavia AC 1, 700x28, bezdušové, skládací
 

Technické parametry

Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2019
Typ Kolo
Pro koho Pány
Materiál rámu Hliník
Typ brzd Kotoučové
Typ vidlice Pevná
Průměr kol 28 palců
Typ rámu Pevný/Hardtail

Tabulka velikostí

© 2005–2020 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík