! PRODEJNY JSME PRO VÁS  PŘEMĚNILI NA VÝDEJNÍ MÍSTA. VÍCE ZDE...

DOPRAVA NAD 1000 Kč ZDARMA.
PRODEJNY JSOU PŘEMĚNĚNY NA VÝDEJNÍ MÍSTA.

Helma POC SKULL DURA X SPIN

Novinka

Helma POC SKULL DURA X SPIN

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904 Po-Pá - 9-16h
Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Lyžařská závodní přilba Skull Dura X SPIN obsahuje novou a inovativní technologii Race Lock pro větší bezpečnost při závodění.

Race Lock

Lyžařská závodní helma je vybavena naší novou technologií Fit, Race Lock. Inovativní systém zajišťuje, že si lyžařští závodníci mohou přilbu pevně připnout k hlavě, aby minimalizovali vibrace při velmi vysokých rychlostech dosažených v elitních závodech. Technologie Turn Lock, vyvinutá tak, aby nezasahovala do polohy závodu, dokonale zapadá do skořepiny přilby a lze ji upravit pomocí rukavic, takže můžete těsně před závodem doladit své přizpůsobení ve startovní pozici .

Ochrana závodů certifikovaná FIS

Lyžařská závodní přilba Skull Dura X SPIN je certifikována podle norem FIS RH 2013, což znamená, že ji lze použít v jakékoli soutěži FIS. Helma je vybavena víceúčelovou vložkou EPP a odolným vnějším pláštěm z ABS / PC. Odnímatelné chrániče uší usnadňují lékařům bezpečné sejmutí helmy, pokud dojde k úrazu. 

Zahrnuta je technologie SPIN Silikon Pad a helma je plně kompatibilní s bradou Maxilla Breakaway (prodává se samostatně). Přezka na bradě Fidlock® lze snadno ovládat v rukavicích. Ušní komory zajišťují, že přilba má minimální dopad na rovnováhu a sluch. Pevná spona na brýle udržuje váš výběr ochrany očí v bezpečí.

Technické parametry

Sport SL
Sezóna Sezóna 2020/2021
Typ Celoskořepina - pevné uši
Pro koho UNI
© 2005–2021 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík