TIPY NA DÁRKY
DO 20.12. GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC. LHŮTA NA VRÁCENÍ DO 10. 1. 2023

Cyklocomputer Sigma CC T.LINE 12.12

Doporučujeme

Cyklocomputer Sigma CC T.LINE 12.12

Odborník na letní sporty
+420 722 971 904

Po-Pá - 9-16h

Odborník na zimní sporty
+420 722 972 001

Po-Pá - 9-16h

Skiservis Helia Sport

 

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Spolehlivý cyklopočítač s moderním vzhledem a užitečnými funkcemi. Změří nejenom vaši rychlost, dobu jízdy, denní a celkové kilometry. Drátové provedení.

Obsahuje neobvyklou funkci "spotřeba paliva", která dokáže spočítat, jaké úspory jste dosáhli použitím jízdního kola. Cyklistický computer vám tak vypočítá množství paliva (v litrech), které jste ušetřili oproti použití motorizovaného vozidla. Tato hodnota je vypočítána na základě průměrné spotřeby vašeho vozidla, které do přístroje zadáte.

Cyklopočítač komunikuje 7 jazyky, obsahuje funkci automatického spuštění/zastavení a je voděodolný. Má praktický ukazatel stavu baterie. Při používání přístroje jednu hodinu denně, by měla baterie vydržet přibližně 1,5 roku.

Praktickou funkcí, kterou obsahuje celá řada cyklopočítačů Sigma BC, je servisní interval. Ten oznamuje, kdy už je dosáhnutý doporučený počet ujetých kilometrů pro další prohlídku vašeho kola v servise.

Přístroj umožňuje přepínat mezi režimy km/h a míle/h. S přepnutím kilometrů na míle se automaticky změní formát trasy z "km" na "mi" (míle), teplota z "°C“ na "°F“. Čas přejde z 24hodinového režimu na 12hodinový a hmotnost z "kg“ na "lb" (libry).

Funkce:
* rychlost
* průměrná rychlost
* maximální rychlost
* denní trasa
* celkové kilometry
* denní doba jízdy
* celková doba jízdy
* čas
* automatické i manuální spuštění/zastavení
* porovnávání okamžité a průměrné rychlosti
* teploměr

Technické parametry

Výrobce SIGMA
Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2017
Typ Cyklocomputer
© 2005–2022 Helia Trade s.r.o.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík