Hledáme nové kolegy do našich prodejen, více informací zde...

Cykliastické tretry Northwave MAYA

Cykliastické tretry Northwave MAYA

Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Nová vložka s ergonomickým designem vytvořená tak, aby cyklistovi při šlapání poskytla excelentní pozici, aniž by se vzdal komfortu.

Jaws

Podrážky Jaws byly navrženy po studiu MTB pneumatik tak, aby garantovaly maximální přilnavost v extrémních podmínkách ve stoupáních, sjezdech a na všech typech povrchů - i těch nejzáludnějších. Přední část podrážky je rozdělena do dvou částí: vnitřní podrážka v laminátu s přidaným karbonem a vnější podrážka. Zadní část z gumy byla navržena tak, aby zajistila maximální přilnavost také ve sjezdech.

Omega Heel

Nově vypadající pata, skvěle chrání a drží nohu a k tomu je lehká. Tuhý profil stabilizuje patu dokonce i během maximálního tlaku, čímž zaručuje komfort  životnost boty. Zadní pustí dovolí horko ven a tím nohu ochlazuje.

Tretry Northwave

Nová teplem tvarovaná dřevěná vložka představuje nejdůležitější inovaci u nových treter s karbonovou podrážkou. Dřevo chrání nohy před vnějšími nepříjemnostmi jako je voda nebo přehřátí podrážky. Zároveň tlumí vibrace a zefektivňuje přenos síly z nohy na pedál.

Značka Northwave

Značka Northwave se zabývá navrhováním a výrobou sportovního zimního a letního oblečení, obuví pro cyklistiku, běh, trekking a snowboarding, nebo doplňků pro závodníky i sportovní nadšence. Kolekce cyklistického oblečení, které od této značky nabízíme, je spojena především s módními barvami, vynikajícím výběrem materiálů, propracovaným střihem a vysokou technickou úrovní zpracování. Tváří značky byla po dlouhou dobu olympijská vítězka v MTB Paola Pezzo a světový šampion v silniční cyklistice Mario Cipollini.

 

Technické parametry

Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2011
Typ MTB
Pro koho Dámy
Zapínaní Suchý zip
Sezona 2011

Naposledy prohlížené

CAMELBAK LOBO

CAMELBAK LOBO

SEDLO SPECIALIZED LITHIA COMP GEL W

SEDLO SPECIALIZED LITHIA COMP GEL W

SEDLO SPECIALIZED AVATAR EXPERT

SEDLO SPECIALIZED AVATAR EXPERT

© 2005–2018 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík