Hledáme nové kolegy do našich prodejen, více informací zde...

Cykliastické tretry Northwave MAYA

Cykliastické tretry Northwave MAYA

Nechte si poradit od odborníka
+420 776 707 504 Po-Pá - 9-16h
Skiservis Helia Sport

SERVIS lyží, běžek a snowboardů Helia Sport

V zimní sezóně poskytujeme kompletní servis lyží, snowboardů a běžek. Chcete-li vědět více o možnostech našich servisů, kontaktujte přímo vybranou prodejnu.

Popis produktu

Nová vložka s ergonomickým designem vytvořená tak, aby cyklistovi při šlapání poskytla excelentní pozici, aniž by se vzdal komfortu.

Jaws

Podrážky Jaws byly navrženy po studiu MTB pneumatik tak, aby garantovaly maximální přilnavost v extrémních podmínkách ve stoupáních, sjezdech a na všech typech povrchů - i těch nejzáludnějších. Přední část podrážky je rozdělena do dvou částí: vnitřní podrážka v laminátu s přidaným karbonem a vnější podrážka. Zadní část z gumy byla navržena tak, aby zajistila maximální přilnavost také ve sjezdech.

Omega Heel

Nově vypadající pata, skvěle chrání a drží nohu a k tomu je lehká. Tuhý profil stabilizuje patu dokonce i během maximálního tlaku, čímž zaručuje komfort  životnost boty. Zadní pustí dovolí horko ven a tím nohu ochlazuje.

Tretry Northwave

Nová teplem tvarovaná dřevěná vložka představuje nejdůležitější inovaci u nových treter s karbonovou podrážkou. Dřevo chrání nohy před vnějšími nepříjemnostmi jako je voda nebo přehřátí podrážky. Zároveň tlumí vibrace a zefektivňuje přenos síly z nohy na pedál.

Značka Northwave

Značka Northwave se zabývá navrhováním a výrobou sportovního zimního a letního oblečení, obuví pro cyklistiku, běh, trekking a snowboarding, nebo doplňků pro závodníky i sportovní nadšence. Kolekce cyklistického oblečení, které od této značky nabízíme, je spojena především s módními barvami, vynikajícím výběrem materiálů, propracovaným střihem a vysokou technickou úrovní zpracování. Tváří značky byla po dlouhou dobu olympijská vítězka v MTB Paola Pezzo a světový šampion v silniční cyklistice Mario Cipollini.

 

Technické parametry

Sport Cyklistika
Sezóna Sezóna 2011
Typ MTB
Pro koho Dámy
Zapínaní Suchý zip
Sezona 2011

Tabulka velikostí

Naposledy prohlížené

© 2005–2019 Helia Trade s.r.o.
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík